Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-08-22| Geodezja, Przetargi

PSE ogłaszają duży przetarg geodezyjny

Ponad 14 mln zł wart jest ogłoszony przez spółkę Polskie Sieci Elektroenergetyczne przetarg na opracowanie map do celów projektowych.


PSE ogłaszają duży przetarg geodezyjny <br />
Fot. PSE
Fot. PSE

W ramach postępowania PSE planują zawarcie umowy ramowej z maksymalnie 5 wykonawcami. Zakres prac obejmuje m.in.:
• analizę geodezyjną materiałów źródłowych PZGiK,
• pozyskanie mapy zasadniczej z ustalonymi granicami działek ewidencyjnych, ujawnionej w zasobach PZGiK,
• opracowanie map do celów projektowych,
• aktualizację map do celów projektowych,
• opracowanie załączników graficznych, danych, wykazów, wkładu do wniosków o opinie i uzgodnienia niezbędne do wniosku o decyzję lokalizacyjną uzyskiwaną przez zamawiającego,
• opracowanie załączników mapowych do operatów szacunkowych, zlecanych przez zamawiającego odrębnym trybem, wymaganych przy uzyskiwaniu prawa do nieruchomości.
Zamawiający oszacował czasochłonność przewidywanych do zlecenia prac na około 55 000 roboczogodzin, natomiast liczbę granic wymagających ustalenia na około 2500.

Szacunkowa wartość zamówienia to 14,295 mln zł netto, w tym koszt prac projektowych – 12,045 mln zł netto, a koszt ustalenia granic – 2,250 mln zł netto.
Oferty w postępowaniu można składać do 22 września. Termin realizacji prac został określony na 48 miesięcy.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS