Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-02| Geodezja

Geoforum.pl: podsumowanie po miesiącu

Równo miesiąc temu zmienił się właściciel portalu Geoforum.pl – została nim spółka Geo-System Sp. z o.o. Z tej okazji przedstawiamy krótkie podsumowanie tego okresu.


Geoforum.pl: podsumowanie po miesiącu

Na wstępie chcielibyśmy podkreślić, że zmiana właściciela i decyzja związana z wyłączeniem anonimowych komentarzy nie wpłynęły na odwiedziny na Geoforum.pl, za co chcemy podziękować wszystkim naszym czytelnikom. Liczba odsłon i liczba użytkowników odnotowane w maju były na poziomie poprzednich miesięcy.
Celem istnienia serwisu było i jest nadal przede wszystkim dostarczanie aktualnych informacji z zakresu geodezji i geoinformacji, i w tym kierunku będziemy dalej prowadzić nasze działania.

Geoforum.pl to, oczywiście, przede wszystkim wiadomości. W ciągu miesiąca dostarczyliśmy Państwu 101 takich wiadomości. Trzy najbardziej gorące tematy to:
1. Pożegnanie z GEODETĄ i Geoforum.pl
2. Nowy właściciel wita Czytelników Geoforum.pl
3. Wywiad z Waldemarem Izdebskim. Szybciej się psuje, niż buduje

Ponadto na stronie umieszczono:
• 87 nowych wpisów w dziale „Ogłoszenia”,
• 20 nowych wydarzeń w dziale „Kalendarium imprez”,
• 50 zamówień publicznych w dziale „Baza przetargów”.

A skoro już przy działach Geoforum.pl jesteśmy, to w ostatnim miesiącu zadebiutował nowy dział – „Stan danych i usług”, w którym publikujemy informacje na temat wyników kontroli danych ewidencji gruntów i budynków oraz związanych z nimi usług.

Na tym jednak nie koniec zmian. Już niedługo zaprezentujemy kolejne nowości.

Należy też wspomnieć o jednej niemiłej sytuacji. Otóż niewiele brakowało, abyśmy stali się ofiarą włamania! Osoba nieuprawniona chciała dostać się do systemu zarządzania portalem z poziomu administratora. Sprawa została poważnie potraktowana, a materiał dowodowy zabezpieczony i skutecznie przekazany do odpowiednich służb. Nie możemy bagatelizować tego rodzaju działań.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS