Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-02| Geodezja

Pożegnanie z GEODETĄ i Geoforum.pl

GEODETA Sp. o.o. informuje, że po 28 latach kończy wydawanie miesięcznika GEODETA. Dotyczy to zarówno wersji papierowej, jak i cyfrowej. Zmienia się również wydawca portalu Geoforum.pl.


Pożegnanie z GEODETĄ i Geoforum.pl

Numer majowy (5/2023) jest ostatnim przygotowanym przez dotychczasową redakcję. O zawieszeniu czasopisma zdecydowała trudna sytuacja rynkowa. Dobrą wiadomością jest to, że Archiwum GEODETY na Geoforum.pl zawierające wszystkie artykuły z lat 1995–2022 jest od 2 maja br. dostępne bez ograniczeń.

Spełnienie
W pierwszym GEODECIE z 1995 roku obiecywaliśmy wydawać popularne, komercyjne czasopismo o liberalnych tendencjach i krótkim cyklu wydawniczym. Obiecywaliśmy obiektywizm, szybki obieg informacji i stworzenie forum do dyskusji dla geodetów i kartografów. Obiecywaliśmy wreszcie szerzenie wiedzy i wyjście z geodezyjnego zaścianka. Jesteśmy przekonani, że obietnice te spełniliśmy z nawiązką. W czasie prawie trzech dekad wszystko bardzo się zmieniło: my, nasi czytelnicy, polska geodezja i cały kraj. Ten skok cywilizacyjny jest nieprawdopodobny. I pomyśleć, że razem z Państwem mieliśmy w tym swój udział! Dlatego dzisiaj możemy z zadowoleniem stwierdzić, że nasze zadanie zostało wykonane.

Rozliczenia
Oczywiście zakończenie działalności wydawniczej w środku okresu prenumeraty wiąże się zokreślonymi utrudnieniami, za które z góry przepraszamy. Faktury za prenumeratę miesięcznika wystawione przez GEODETA Sp. o.o. zostaną w maju skorygowane, korekty wysłane do prenumeratorów mailowo, a nadpłata zwrócona na konto, z którego była uregulowana płatność. O ewentualnej kontynuacji wydawania GEODETY oczywiście Państwa powiadomimy.

Zamawianie
Wydania archiwalne GEODETY w wersji papierowej można zamawiać do wyczerpania nakładu. Realizujemy zamówienia składane mailowo: prenumerata@geoforum.pl lub listownie: Geodeta Sp. z o.o., ul. Narbutta 40/20, 02-541 Warszawa.
Z kolei archiwalne wydania GEODETY w wersji cyfrowej można zamawiać do odwołania w serwisie internetowym egeodeta24.pl działającym 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Geoforum.pl zmienia właściciela
GEODETA Sp. z o.o. zawiadamia jednocześnie, że portal Geoforum.pl należący dotychczas do spółki GEODETA od 2 maja 2023 r. staje się własnością firmy Geo-System Sp. z o.o. i od tej chwili będzie prowadzony i rozwijany przez tę warszawską firmę.

Powodzenia!
Dziękujemy Państwu za te wszystkie wspólne lata i jeszcze raz chcemy powtórzyć to, co mówiliśmy wielokrotnie: GEODETA istniał tylko dzięki Wam i bez Was by go nie było. Z kolei przed Geoforum.pl otwiera się właśnie nowy rozdział. Dziękujemy za zaufanie, za poświęcony czas i za wsparcie, którego nam stale udzielaliście. I życzymy powodzenia w świecie, który tak szybko się zmienia.

Pozdrawiamy
Redakcja GEODETY


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS