Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-04| Geodezja

Nowy właściciel wita Czytelników Geoforum.pl

Jako nowy właściciel serdecznie witamy Państwa na portalu Geoforum.pl. Ze względu na renomę, jaką ten serwis internetowy cieszy się w środowisku geodezyjnym, jest to dla nas ważne wydarzenie i jednocześnie duże wyzwanie, aby utrzymać jego wysoki poziom merytoryczny.


Nowy właściciel wita Czytelników Geoforum.pl

Zapewniamy, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby portal się rozwijał i był dla Państwa przydatnym źródłem wiedzy z dziedziny geodezji i kartografii oraz szeroko rozumianej tematyki danych przestrzennych.

Pierwszą zauważalną zmianą jest modyfikacja sposobu komentowania artykułów. Informujemy, że dotychczasowy mechanizm komentarzy anonimowych został wyłączony. Komentowanie jest oczywiście dalej dostępne i potrzebne, ale z użyciem założonego konta.

Zarząd Geo-System Sp. o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS