Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-17| Geodezja, Imprezy

Interdyscyplinarnie o geodezji inżynieryjnej

Politechnika Warszawska wraz z Politechniką Poznańską serdecznie zapraszają na kolejną konferencję z cyklu „Aktualne Problemy w Geodezji Inżynieryjnej” – APGI, która zorganizowana zostanie już po raz szesnasty! Wydarzenie odbędzie się w dniach 21–23 września 2023 r. w Baranowie koło Poznania.


Interdyscyplinarnie o geodezji inżynieryjnej

W tym roku odbędzie się ona w zmienionej formie. Wynika to z połączenia organizowanych naprzemiennie konferencji APGI oraz SCEGeo (dawniej – konferencja katedr i zakładów geodezji na wydziałach niegeodezyjnych). Niezmienna pozostaje jednak tematyka, a jest nią szerokie spektrum badań i wdrożeń geodezji inżynieryjnej, szczególnie w ujęciu interdyscyplinarnym. Hasło tegorocznego spotkania to „Geodezja inżynieryjna dla rozwoju zrównoważonej gospodarki”.

Organizatorzy znacząco poszerzyli grono uczestników o specjalistów zarówno z dziedzin pokrewnych (np. geologia, budownictwo, archeologia), jak i bardziej odległych geodezji i kartografii (za przykład może posłużyć ochrona zabytków oraz dziedzictwa narodowego).
Ponieważ oprócz gości z Polski w konferencji udział weźmie wiele osób z zagranicy, oficjalnym językiem obrad będzie język angielski. Sama konferencja będzie się odbywała w trybie hybrydowym. Przewidziano również interesujące warsztaty, dyskusje panelowe, wycieczki tematyczne, a także możliwość zwiedzenia Poznania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.apgi.gik.pw.edu.pl.
Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl

Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS