Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-20| artykuł sponsorowany | Firma

Geodezja GEOPROJEKT - geodeta tel. 795-800-801

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy geodezyjnej, która zapewni Ci szybkie i precyzyjne usługi, to GEOPROJEKT jest dla Ciebie idealnym wyborem! Nasza firma oferuje wykonywanie wszelkich pomiarów geodezyjnych, a także szereg innych usług, takich jak sporządzenie map do celów projektowych, wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych i wiele innych. Oferujemy również szeroki wybór sprzętu do wykonywania różnych pomiarów geodezyjnych, dzięki czemu możemy szybko i dokładnie wykonać każde zlecenie. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji w wykonywaniu usług, zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Jeśli szukasz profesjonalnych i rzetelnych usług geodezyjnych, skontaktuj się z nami już dziś, zadzwoń pod numer 795 – 800 -801. Dołącz do grona zadowolonych klientów GEOPROJEKT i ciesz się precyzyjnymi usługami geodezyjnymi!


Geodezja GEOPROJEKT - geodeta tel. 795-800-801

Nasz geodeta Iława z firmy GEOPROEJKT wykona w przystępnej cenie szereg usług takich jak:

  • mapa do celów projektowych,
  • podział nieruchomości, podział budynku,
  • wyznaczenie / wznowienie granic,
  • tyczenie budynku, sieci i przyłącza,
  • inwentaryzację budynku – po zakończonej budowie nasienie na mapę wraz z przyłączami,
  • rozgraniczenie nieruchomości.

Firma GEOPROJEKT geodezja iława działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Teren, jaki obsługuje nasza firma, to m.in. powiat i gmina: Iława, Lubawa, Susz, Kisielice, Zalewo, NML, Ostróda, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg, Małdyty, Dąbrówno, Łukta, Grunwald, Rybno, Działdowo, Lidzbark, Płośnica, Iłowo – Osada, Olsztyn, Gietrzwałd, Tomaszkowo, Jonkowo, Olsztynek, Stawiguda, Purda, Dywity, Nowe Miasto Lubawskie, Kurzętnik, Biskupiec, Grodziczno, Brodnica, Bobrowo, Bartniczka, Osiek, Brzozie, Jabłonowo Pomorskie, Zbiczno, Świedziebnia, Górzno, Nidzica, Kozłowo.
geodeta iława


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS