wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-02| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Nowi geodeci powiatowi na Pomorzu

Od niedawna w województwie pomorskim urzęduje czterech nowych geodetów powiatowych.


Nowi geodeci powiatowi na Pomorzu <br />
fot. Aotearoa/Wikipedia
fot. Aotearoa/Wikipedia

Jak informuje oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku, są to:

  • Joanna Charytanowicz – nowy geodeta powiatu wejherowskiego, dotychczas kierownik miejscowego PODGiK. Zastąpiła na tym stanowisku Janusza Wentę.
  • Karol Koss – nowy geodeta miasta Gdynia i zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji. Dotychczas był geodetą powiatu bytowskiego, a przez pół roku, do lutego 2019 r., pełnił także funkcję zastępcy głównego geodety kraju. Na stanowisku geodety miasta zastąpił Krystynę Pawlikowską.
  • Tadeusz Keliński – nowy geodeta powiatu bytowskiego, dotychczas inspektor w miejscowym PODGiK. Zastąpił na tym stanowisku Karola Kossa.
  • Marek Rybakowski – nowy geodeta powiatu malborskiego. Zastąpił na tym stanowisku Dominika Ryszarda.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS