wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-09-22| artykuł sponsorowany | Sprzęt

Zamów DJI Matrice 300 RTK & Zenmuse P1. Na czas oczekiwania NaviGate użycza Phantom 4 RTK za darmo

Z przyczyn niezależnych od producenta i dystrybutorów czas oczekiwania na kamerę DJI Zenmuse P1 jest wydłużony. Dlatego firma NaviGate wychodzi naprzeciw tym trudnościom, uruchamiając specjalną ofertę, która pozwoli Ci wykonywać misje i zlecenia niezależnie od terminu dostawy sprzętu. Wszyscy klienci, którzy zamówią zestaw złożony z DJI Matrice 300 RTK i DJI Zenmuse P1, otrzymają bezpłatnie aż do czasu dostawy drona DJI Phantom 4 RTK. Więcej na stronie NaviGate: https://navigate.pl/dji-zenmuse-p1-matrice-300-rtk/


Zamów DJI Matrice 300 RTK & Zenmuse P1. Na czas oczekiwania NaviGate użycza Phantom 4 RTK za darmo

DJI Matrice 300 RTK to dron, który umożliwia lot do 55 minut, posiada czujniki wykrywania przeszkód we wszystkich kierunkach, umożliwia podłączenie 3 sensorów jednocześnie. Dron jest wyposażony w system RTK, ma zasięg do 8 km i jest odporny na wiatr do 15 m/s.

DJI Zenmuse P1 jest pełnoklatkową kamerą w rozdzielczości 45 MPx do wykonywania lotów fotogrametrycznych. Posiada mechaniczną migawkę oraz wymienne obiektywy 24/35/50 mm (w zestawie obiektyw 35mm). Zaawansowane funkcje takie jak Smart Oblique pozwalają na wykonanie zdjęć w pięciu różnych kierunkach przy jednym locie. Wszystkie te cechy sprawiają, że DJI Zenmuse P1 jest najlepszym rozwiązaniem do fotogrametrii na rynku.

DJI Phantom 4 RTK to znane rozwiązanie, któremu zaufało już dziesiątki naszych klientów. Wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem fotogrametrycznym (takim jak Pix4DMapper lub 3DSurvey) zestaw ten umożliwi otrzymanie zaawansowanych produktów, tj.: chmury punktów, modeli 3D, NMT/NMPT czy ortofotomapy oraz wielu innych, a to wszystko z centymetrową dokładnością. Phantom 4 RTK jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają pracę z bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest złotym partnerem DJI Enterprise, co poświadcza, że dystrybutor posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu bezzałogowych statków powietrznych DJI Enterprise oraz ich zastosowania w różnych branżach. Informuje także o tym, że dystrybutor zapewnia obsługę sprzedażową i posprzedażową klienta na najwyższym poziomie. Firma NaviGate umożliwia klientom umówienie się na prezentację sprzętu w terenie w dowolnym miejscu w Polsce, a także w biurze w Krakowie lub oddziale w Warszawie.

NaviGate Sp. z o.o.
Dział Bezałogowych statków powietrznych
tel. 12 200-22-28 w. 104|
e-mail: drony@navigate.pl

 • Siedziba Główna Kraków
  ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
 • Oddział Warszawa
  ul. Gościnna 7, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. Warszawy

Więcej o promocji: navigate.pl/dji-zenmuse-p1-matrice-300-rtk


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS