Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-01-28| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Edukacja, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź konferencji o badaniach kosmicznych


W Krakowie w Auli AGH 11 lutego odbędzie się konferencja pod hasłem „Możliwości rozwoju działalności w obszarze badań kosmicznych w Małopolsce – sfera badawcza i przemysłowa”.

Organizatorami spotkania są Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, w koordynacji z Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie. Głównym celem konferencji jest prezentacja – w perspektywie europejskiej – obecnych działań związanych z rozwojem badań kosmicznych w Polsce.
Spotkanie ma się składać z dwóch części. W trakcie pierwszej zostaną zaprezentowane aktualne zagadnienia rozwoju badań kosmicznych w Polsce i Europie, a druga część poświęcone będzie działaniom w Małopolsce.
Więcej o konferencji i jej szczegółowy plan na stronie internetowej AGH.

Źródło: AGH


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS