wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-14| Geodezja, Edukacja, Imprezy

Złóż życzenia i zaśpiewaj z okazji 100-lecia WGiK PW

W ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej organizatorzy zapraszają do udziału w dwóch akcjach: „Kocham GiK” oraz „Zaśpiewaj z nami Pieśń Jubileuszową!”.


Złóż życzenia i zaśpiewaj z okazji 100-lecia WGiK PW

W ramach pierwszej akcji organizatorzy zapraszają do nagrania maksymalnie 60 sekundowego filmiku – rocznicowych życzeń, podziękowań lub gestów sympatii. Dla identyfikacji wizualnej akcji w nagraniu należy wykorzystać jej logo (na fot.) w dowolnej formie (np. trzymając wydruk grafiki lub kartkę z napisem #KochamGiK w dłoniach, tak by były dobrze widoczne).
Nadesłane filmy będą prezentowane na rocznicowej stronie www i facebookowym profilu.

Druga akcja polega na nagraniu i przesłaniu własnego wykonania Pieśni Jubileuszowej – powstałej na bazie popularnego Hymnu Geodetów. Przesłane nagrania zostaną wykorzystane do stworzenia pamiątkowego filmu, w którym wszyscy uczestnicy akcji wspólnie zaśpiewają Pieśń Jubileuszową.
Na nagrania organizatorzy czekają do 10 maja.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mikrofon mi się zepsuł ale kamera działa. To ja może zatańcze ? Nie wiedziałem że wydział geodezji Politechniki Warszawskiej to kierunek artystyczny, ale skoro ktoś ogłosił nowe wydanie szansy na sukces to z chęcią posłucham. :):) A coś naukowego jako uczelnia pokażecie ? Dla kolegi pytam.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
odp: Mikrofon Zapraszamy na sesje naukowo-techniczne związane z Jubileuszem w czerwcu i we wrześniu zgodnie z harmonogramem obchodów. Szczegóły wkrótce na stronie jubileuszu WGiK PW: https://www.gik.pw.edu.pl/100lecie/
 1 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS