wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-19| Geodezja, GIS, Sprzęt

Dostosuj odbiornik do swoich gustów

Choć oferta komputerów polowych i odbiorników GNSS jest bardzo bogata, różnice między instrumentami poszczególnych marek wydają się coraz mniejsze. Dlatego aby wyróżnić się na tle konkurencji, amerykańska firma Juniper Systems wprowadziła program personalizacji instrumentów.


Dostosuj odbiornik do swoich gustów

W ofercie Juniper znajdziemy pancerne tablety Mesa 3, komputery polowe serii Allegro i Archer oraz submetrowe odbiorniki satelitarne Geode. Już od kilku lat spółka oferowała możliwość dostosowania tych urządzeń do indywidualnych potrzeb swoich największych klientów. Teraz postanowiła jednak poszerzyć tę ofertę oraz udostępnić ją również pozostałym użytkowników.

Usługa Juniper Systems obejmuje 4 stopnie dostosowania sprzętu:

 1. Oznaczenie sprzętu i waliz transportowych logotypem i kolorami użytkownika.
 2. Rozbudowa sprzętu o dodatkowe funkcje jak czytnik kodów kreskowych, radiomodem czy RFID.
 3. Jeśli potrzebnego modułu nie da się zintegrować wewnątrz danej obudowy, w ramach poziomu 3 firma oferuje jego dołączenie na zewnątrz przy zachowaniu ergonomii oraz wodo- i pyłoszczelności.
 4. Dostosowanie sytemu operacyjnego (w tym umieszczenie loga klienta na ekranie startowym) oraz instalacja dodatkowych aplikacji.

– Dostosowywaliśmy już nasze produkty do firm z takich branż jak wykrywanie promieniowania, geodezja i kartografia, budownictwo czy sterowanie maszynami. Teraz rozszerzamy nasze usługi, aby jeszcze więcej firm mogło czerpać korzyści z posiadania spersonalizowanych, markowych, wytrzymałych komputerów – wyjaśnia Simon Bowe, dyrektor zarządzający w firmie Juniper Systems.


Pełne zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS i rejestratorów w ofercie polskich dystrybutorów [stan na marzec 2020] dostępne jest w bezpłatnym niezbędniku NAWI

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS