wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-11-16| GIS

Krakowski GIS Day on-line

Pod hasłem „GIS z domu” odbędzie się tegoroczna edycja krakowskiego Dnia GIS, który przybierze formę sesji referatowych on-line.


Krakowski GIS Day on-line

Wydarzenie organizowane przez Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbędzie się 18 listopada w godz. 9.00-12.00 za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W programie przewidziano sesję popularnonaukową z dyskusją po każdym referacie. Motywem przewodnim będą opracowania, do realizacji których nie trzeba wychodzić z domu lub miejsca pracy w teren.

Program wystąpień:
1. Wojciech Pokojski, UW: "Wykorzystanie technologii GIS do podejmowania decyzji".
2. Małgorzata Szatko, "Studiowanie GIS w UK - refleksje okiem absolwenta geografii".
3. Maciej Wywiał, Navigate: "Wykorzystanie produktów fotogrametrycznych pozyskanych z Bezzałogowych Statków Powietrznych w pomiarach geodezyjnych i analizach GIS".
4. Marta Glema, Mateusz Gaj, Rafał Kroczak, Witold Jucha, Roksana Zarychta, Paweł Struś, UP: "GIS z domu - oknem na świat. Tworzenie bazy danych i map Wyspy Wielkanocnej w oparciu o wolne dane i oprogramowanie".
5. Krzysztof Stokłosa, Roksana Zarychta, Witold Jucha, Rafał Kroczak, UP: "Percepcja i jakość wykonania klasyfikacji nadzorowanej wśród Studentów IG UP dla Wyspy Wielkanocnej".
6. Daniel Okupny, Paulina Mareczka, Witold Jucha, USz/UP: "Detekcja mokradeł w okolicach cieśniny Świny z użyciem danych Sentinel i ALS".
7. Radosław Piskorski, AGH: "Analiza widoczności w przestrzeni miejskiej z wykorzystaniem lotniczego skaningu laserowego".


Link do spotkania będzie zamieszczony na stronie IG UP i na profilu Krakowski GISday.

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS