wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-11-13| GIS

Zaproszenie na Wrocławski GIS Day 2020

Znamy już program wrocławskiego Dnia GIS, który odbędzie się w dniach 18-19 listopada pod hasłem „Okrywaj GIS gdziekolwiek jesteś”.


Zaproszenie na Wrocławski GIS Day 2020

Wrocławski GIS Day 2020 organizowany jest przez koła naukowe dwóch czołowych uczelni Wrocławia – Politechnikę Wrocławską (Koło Naukowo-Badawcze GIS działające na wydziale Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) i Uniwersytet Przyrodniczy (Studenckie Koło Naukowe Geodetów) – i jest wpisany w obchody Międzynarodowego Dnia Systemów Informacji Geograficznej. Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja najnowszych rozwiązań SIP/GIS, jako innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu, służbach bezpieczeństwa i usługach publicznych wspierających badania naukowe i szeroko pojęte analizy przestrzenne, a także wspomagających automatyzację projektowania inżynierskiego.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 listopada zdalnie na platformie Zoom, a prelekcje będą też na platformie Youtube.

Jak zwykle na uczestników czeka wiele interesujących atrakcji. W programie przewidziano serię wykładów, które jak mówi hasło przewodnie, będą prowadzone przez prelegentów z całej Polski, m.in. z Esri Polska, Instytutu Badawczego Leśnictwa, Urzędu Marszałkowskigo Województwa Dolnośląskiego. Oprócz części teoretycznej będzie też część praktyczna w formie warsztatów, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się nowych umiejętności z zakresu GIS. Warsztaty są skierowane również do osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tą tematyką – wszystko będzie przedstawione w sposób jasny i przystępny. Dla lubiących rywalizację przygotowano konkurs z nagrodami.

Szczegóły i program dostępny jest na fanpage'u wydarzenia pod adresem facebook.com/WroclawskiGISDay.

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS