wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-05| Geodezja, Firma

Nowa siedziba WPG

Od kwietnia Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne działa już w nowej siedzibie przy ulicy Biograficznej na Młocinach.


Nowa siedziba WPG
Nowa siedziba WPG

Przez 70 lat swojej historii firma związana była z zabytkową kamienicą przy ul. Nowy Świat 2, przy placu Trzech Krzyży. Nieruchomość ta została sprzedana zagranicznemu deweloperowi i za część pozyskanej sumy zakupiono nowy budynek przy ulicy Biograficznej 2. Jak chwali się firma, oferuje on nowoczesne wnętrza biurowe, wyposażono go w nowe meble, jest w pełni klimatyzowany, posiada mocniejszą serwerownię oraz ma podziemny parking. Co ciekawe, biura mają być częściowo zasilane panelami słonecznymi zamontowanymi na dachu.

Przeprowadzka objęła również Muzeum Geodezyjne WPG – placówkę, w której przez 13 lat działalności zebrano już ponad półtora tysiąca eksponatów (instrumentów geodezyjnych, map, książek). Będzie ono działać na parterze, w nowoczesnych przestrzeniach specjalnie zaaranżowanych przez architekta wnętrz.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Rob70 a czy to nie jest już sprawa właścicieli? Pytanie jest co najmniej dziwne.
 9 
 4 
odpowiedz zgłoś
Pytanie " za część pozyskanej sumy zakupiono nowy budynek przy ulicy Biograficznej 2 " A za resztę pozyskanej sumy ??? :)
 1 
 9 
odpowiedz zgłoś
News dnia! Pozdrawiam wszystkich pracowników, z pensji których jest lub było opłacane to muzeum...
 13 
odpowiedz zgłoś
Aż tak źle z WPG ?
 2 
 11 
odpowiedz zgłoś
nie takie typowe ci państwo utrzymują muzeum geodezyjne, za co należy im przyznać szacunek.
 9 
 5 
odpowiedz zgłoś
Zgroza... Typowe zachowanie firmy typu opegiek. Serce boli.
 2 
 13 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS