wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-19| Mapy

Ministerstwo Zdrowia zmniejsza szczegółowość raportowania o lokalizacji zakażeń koronawirusem

Resort zdrowia publikuje informacje o zakażeniach koronawirusem w kraju już tylko w podziale na województwa.


Ministerstwo Zdrowia zmniejsza szczegółowość raportowania o lokalizacji zakażeń koronawirusem <br />
Mapa zakażeń dostępna na portalu Gov.pl
Mapa zakażeń dostępna na portalu Gov.pl

Przypomnijmy, że początkowo MZ udostępniało te dane również dla poszczególnych powiatów. Te były z kolei wykorzystywane w wielu innych serwisach, np. na internetowych mapach w Geoportalu czy w opracowaniach firm GIS-Expert bądź Esri Polska.

Jak krótko wyjaśnia Biuro Komunikacji MZ, decyzję w sprawie zmiany sposobu raportowania podjęto „z uwagi na rosnącą liczbę pojawiających się danych na mapie”.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wikipedia i tak publikuje z podziałem na powiaty
 1 
odpowiedz zgłoś
A może by tak... zaniechać publikowania granic nowych działek ewidencyjnych, albo nie pokazywać na mapach obrębów, oczywiście ?z uwagi na rosnącą liczbę pojawiających się danych na mapie?. W życiu nie widziałem bardziej bezsensownego tłumaczenia...
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
BIG Brother utajniają by nie siać paniki
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS