wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-17| GIS, Mapy

Nowe dane związane z koronawirusem na Geoportalu

Grupę warstw „Koronawirus” dostępną w serwisie www.geoportal.gov.pl wzbogacono o nową warstwę „Państwowa Inspekcja Sanitarna”. Udostępnia ona informacje o lokalizacji placówek Państwowej Inspekcji Sanitarnej.


Nowe dane związane z koronawirusem na Geoportalu <br />
Placówki Państwowej Inspekcji Sanitarnej
Placówki Państwowej Inspekcji Sanitarnej
Nowe dane związane z koronawirusem na Geoportalu

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności opublikowano tu warstwy prezentujące lokalizację szpitali zakaźnych:
• istniejące szpitale zakaźne,
• szpitale z oddziałami zakaźnymi,
• szpitale planowane do przekształcenia w szpitale zakaźne.

Później informacje wzbogacono o dane dotyczące zachorowań. W pierwszej kolejności są one prezentowane według województw, ale po uruchomieniu dodatkowej warstwy można je przeglądać również według powiatów. Jak informuje GUGiK, dane są aktualizowane co godzinę na podstawie informacji Ministerstwa Zdrowia.

Po kliknięciu w ikonę obiektu wyświetlane są jego podstawowe dane, które mają być sukcesywnie uzupełniane o nowe przydatne informacje. Publikowane dane pochodzą z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Głupi nie głupi ale po do wchodzic na Geoportal gdzie strony wczytują się dramatycznie wolno i działają w sposób tragiczny jeśli tą samą treść mamy na innych dostępną w sposób szybki i wygodny?
odpowiedz zgłoś
Ten komentarz jest tak samo głupi jak Twojego ojca syn
odpowiedz zgłoś
corona GIS COVID-19 koniem pociągowym światowych mediów i światowego GISu :) a potem jak się porówna to na każdej mapie inne liczny :) ciekawe czy jak wybuchnie III wojna światowa z masowym użyciem broni ABC czy też każdy (niezależnie od wojska) będzie tworzyć tematyczne mapy i bazy GIS :) np. mapa eksplozji taktycznej broni jądrowej itp. :)
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS