wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-17| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Intergeo znów idzie na rekord

Dziś (17 września) w Stuttgarcie ruszają jubileuszowe 25. międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Swoją ofertę prezentuje na nich rekordowa liczba firm.


Intergeo znów idzie na rekord <br />
fot. Hinte GmbH
fot. Hinte GmbH

W tym roku uzbierało się aż 706 wystawców z różnych stron świata. Wśród nich są cztery firmy z Polski: KP Labs, MGGP Aero, OPEGIEKA oraz WPG SA. Dla porównania podczas poprzedniej edycji we Frankfurcie uzbierało się 635 wystawców (w tym 8 z Polski), a w 2017 r. w Berlinie – 575 (5 z Polski).

Co ciekawego będzie można zobaczyć na tych licznych stoiskach? Z pewnością nie zabraknie premier sprzętu i oprogramowania pomiarowego. Przedsmak nowości, jakie zostaną wystawione na Intergeo, zapewniają nominacje do dorocznych nagród innowacyjności Wichmanna.

Bez wątpienia wciąż mocno obecny będzie temat bezzałogowych maszyn latających. Podobnie jak w poprzednich edycjach stoiska poświęcone tej technologii zgrupowane będą jako Interaerial Solutions (IASEXPO) – znajdziemy tu ofertę aż 170 firm. Na wydarzenie składać się będzie także cykl ogólnodostępnych wystąpień poświęconych UAV.

Do stałych elementów targów weszło także Smart City Solutions (SCS) – wydarzenie poświęcone inteligentnym miastom, a w szczególności roli geoinformacji w ich budowaniu. Oprócz około 200 wystawców składa się na nie cykl wystąpień tematycznych oraz sesje prezentacji start-upów.

Czym zaskoczą nas tegoroczne targi? Jakie nowości wzbudzą największe zainteresowanie? Jak wypadną polskie firmy? Jakie nowe trendy w rozwoju geodezji będzie można dostrzec? Ciekawych odpowiedzi na te i inne pytania zachęcamy do śledzenia w najbliższych dniach Geoforum.pl, w tym naszych profili na Facebooku i Twitterze, oraz do lektury październikowego wydania miesięcznika GEODETA.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS