wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-17| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Intergeo znów idzie na rekord

Dziś (17 września) w Stuttgarcie ruszają jubileuszowe 25. międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Swoją ofertę prezentuje na nich rekordowa liczba firm.


Intergeo znów idzie na rekord <br />
fot. Hinte GmbH
fot. Hinte GmbH

W tym roku uzbierało się aż 706 wystawców z różnych stron świata. Wśród nich są cztery firmy z Polski: KP Labs, MGGP Aero, OPEGIEKA oraz WPG SA. Dla porównania podczas poprzedniej edycji we Frankfurcie uzbierało się 635 wystawców (w tym 8 z Polski), a w 2017 r. w Berlinie – 575 (5 z Polski).

Co ciekawego będzie można zobaczyć na tych licznych stoiskach? Z pewnością nie zabraknie premier sprzętu i oprogramowania pomiarowego. Przedsmak nowości, jakie zostaną wystawione na Intergeo, zapewniają nominacje do dorocznych nagród innowacyjności Wichmanna.

Bez wątpienia wciąż mocno obecny będzie temat bezzałogowych maszyn latających. Podobnie jak w poprzednich edycjach stoiska poświęcone tej technologii zgrupowane będą jako Interaerial Solutions (IASEXPO) – znajdziemy tu ofertę aż 170 firm. Na wydarzenie składać się będzie także cykl ogólnodostępnych wystąpień poświęconych UAV.

Do stałych elementów targów weszło także Smart City Solutions (SCS) – wydarzenie poświęcone inteligentnym miastom, a w szczególności roli geoinformacji w ich budowaniu. Oprócz około 200 wystawców składa się na nie cykl wystąpień tematycznych oraz sesje prezentacji start-upów.

Czym zaskoczą nas tegoroczne targi? Jakie nowości wzbudzą największe zainteresowanie? Jak wypadną polskie firmy? Jakie nowe trendy w rozwoju geodezji będzie można dostrzec? Ciekawych odpowiedzi na te i inne pytania zachęcamy do śledzenia w najbliższych dniach Geoforum.pl, w tym naszych profili na Facebooku i Twitterze, oraz do lektury październikowego wydania miesięcznika GEODETA.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt