wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-16| Geodezja, Mapy, Instytucje

Porozumienie o współpracy MON i GUGiK

W siedzibie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 14 sierpnia główny geodeta kraju Waldemar Izdebski z reprezentującym ministra obrony narodowej szefem Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego płk. Sławomirem Jakubiukiem podpisali porozumienie w zakresie współdziałania przy wykonywaniu prac geodezyjnych i kartograficznych mających znaczenie dla obronności i bezpieczeństwa państwa.


Porozumienie o współpracy MON i GUGiK
Porozumienie o współpracy MON i GUGiK
Na mocy tego dokumentu obie instytucje będą także wzajemnie przekazywać sobie materiały geodezyjne i kartograficzne stanowiące wojskowy zasób geograficzny oraz centralny zasób geodezyjny i kartograficzny. Zgodnie z porozumieniem mogą również realizować wspólne przedsięwzięcia, a także konsultować wprowadzanie norm i standardów w zakresie geodezji i kartografii.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bye Bye Super komentarz. Aż się chciało czytać. Prosże więcej takich komentarzy.

Wielka radość Waldemara, uścisków dłoni co niemiara. Cztery kopie podpisane, materiały już rozdane. A minister dumny z siebie widać jest już w siódmym niebie. Brawo krzyczy tłum radosny, obyś ty doczekał wiosny.

Taka współpraca jest oczywista w krajach gdzie jest państwo czyli np. w ramach rządu ministrowie dogadują się między sobą sami a nie przekazują drugiemu ministrowi swoich oczekiwań przez popieranie listów obywateli w sprawach ich dręczących. U nas stanowiska administracyjne służą do załatwiania osobistych interesó urzędników i grup z nimi związanych. Tutaj jest Polska!

Cyrk Normalnie jak w filmach Barei - a kiedy GUGIK podpisze "porozumienia" z WINGIKIEM i PODGIKAMI o wzajemnej wspolpracy ku chwale ojczyzny? Ja myslalem, ze taka wspolpraca jest, jak to ktos powiedzial, oczywista oczywistoscia...

Szef Szefów powinien rozmawiać wyłącznie z Prezesem Wszystkich Prezesów, a nie z Prezesem GUGiK!

no prawda Czyli to powinno być porozumienie, które usankcjonuje obecny stan :) tylko zdaje się, że to nie do końca jest możliwe :)

A kiedy porozumienie Gugik Geo-System na mocy którego firma będzie tworzyła normy i projekty przepisów Gugiku ? A no tak to sie juz dzieje bez porozumienia wystarczy popatrzeć w jakich radach i zespołach jest prezes Malinowski.

7 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt