wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-16| Geodezja, Mapy, Instytucje

Porozumienie o współpracy MON i GUGiK

W siedzibie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 14 sierpnia główny geodeta kraju Waldemar Izdebski z reprezentującym ministra obrony narodowej szefem Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego płk. Sławomirem Jakubiukiem podpisali porozumienie w zakresie współdziałania przy wykonywaniu prac geodezyjnych i kartograficznych mających znaczenie dla obronności i bezpieczeństwa państwa.


Porozumienie o współpracy MON i GUGiK
Porozumienie o współpracy MON i GUGiK
Na mocy tego dokumentu obie instytucje będą także wzajemnie przekazywać sobie materiały geodezyjne i kartograficzne stanowiące wojskowy zasób geograficzny oraz centralny zasób geodezyjny i kartograficzny. Zgodnie z porozumieniem mogą również realizować wspólne przedsięwzięcia, a także konsultować wprowadzanie norm i standardów w zakresie geodezji i kartografii.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bye Bye Super komentarz. Aż się chciało czytać. Prosże więcej takich komentarzy.
odpowiedz zgłoś
Wielka radość Waldemara, uścisków dłoni co niemiara. Cztery kopie podpisane, materiały już rozdane. A minister dumny z siebie widać jest już w siódmym niebie. Brawo krzyczy tłum radosny, obyś ty doczekał wiosny.
 3 
odpowiedz zgłoś
Taka współpraca jest oczywista w krajach gdzie jest państwo czyli np. w ramach rządu ministrowie dogadują się między sobą sami a nie przekazują drugiemu ministrowi swoich oczekiwań przez popieranie listów obywateli w sprawach ich dręczących. U nas stanowiska administracyjne służą do załatwiania osobistych interesó urzędników i grup z nimi związanych. Tutaj jest Polska!
 1 
odpowiedz zgłoś
Cyrk Normalnie jak w filmach Barei - a kiedy GUGIK podpisze "porozumienia" z WINGIKIEM i PODGIKAMI o wzajemnej wspolpracy ku chwale ojczyzny? Ja myslalem, ze taka wspolpraca jest, jak to ktos powiedzial, oczywista oczywistoscia...
 3 
odpowiedz zgłoś
Szef Szefów powinien rozmawiać wyłącznie z Prezesem Wszystkich Prezesów, a nie z Prezesem GUGiK!
odpowiedz zgłoś
no prawda Czyli to powinno być porozumienie, które usankcjonuje obecny stan :) tylko zdaje się, że to nie do końca jest możliwe :)
 2 
odpowiedz zgłoś
A kiedy porozumienie Gugik Geo-System na mocy którego firma będzie tworzyła normy i projekty przepisów Gugiku ? A no tak to sie juz dzieje bez porozumienia wystarczy popatrzeć w jakich radach i zespołach jest prezes Malinowski.
 5 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS