wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-02| Geodezja, GIS

Powiat garwoliński uruchamia elektroniczny ZUD i RCiWN

1 sierpnia w portalu mapowym Starostwa w Garwolinie uruchomiono usługi iGeoZUD oraz iGeoRCiWN działające w technologii iGeoMap/ePODGiK firmy Geo-System.


Powiat garwoliński uruchamia elektroniczny ZUD i RCiWN

Usługa iGeoZUD funkcjonująca obecnie między innymi w powiatach mińskim, piaseczyńskim, żyrardowskim i pruszkowskim umożliwia przeprowadzenie całego procesu koordynacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej – od złożenia wniosku, przez naradę koordynacyjną, po protokół

iGeoRCiWN służy do prowadzenia Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości i udostępniania danych w internecie. W portalu mapowym publikowane są transakcje z dwóch ostatnich lat wraz z ich lokalizacją przestrzenną oraz możliwością zakupienia bezpośrednio z mapy.

Analogicznie jak w przypadku powiatów mińskiego i pruszkowskiego czy żyrardowskiego powiat garwoliński dzięki uruchomieniu usługi iGeoRCiWN umożliwia również zakup transakcji bezpośrednio w Geoportalu Otwartych Danych Przestrzennych (polska.e-mapa.net).

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@geodeta z miasta Nie jest procedowana likwidacja tylko zmiana nazwy tej bazy danych. Z "Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości" po zmianie będzie "Rejestr Cen Nieruchomości". To samo z ZUDP, gdzie też zmienili nazwę na PNK, jak to Jacek wytłumaczył.
odpowiedz zgłoś
geodeto a gdzie masz napisane, że miała być likwidacja RCIWN? Pierwsze słyszę. Co do zudów to widać, że masz niewiele wspólnego, bo nazwę zmienili na narady koordynacyjne (HGW po co), ale dalej się to odbywa w powiatach jak wcześniej, bo jest zwyczajnie potrzebne
odpowiedz zgłoś
Może się mylę Jeśli się mylę to poprawcie proszę ale o ile pamiętam to procedowana nowelizacja PGiK likwiduje temat RCiWN. Jeśli tak to po co powiaty inwestują w najlepsze co prawda ale jednak zbyteczne w sensie przepisów prawa oprogramowanie do RCWiN. Podobnie jest z instytucją ZUD, która w przepisach nie istnieje od 2005r bodajże. Czy nikt się nie martwi wydawaniem publicznych środków na byty, które według prawa nie istnieją ?
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS