Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-24| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Ludzie

PPWK S.A. kupiła firmę Neotel


Zarząd PPWK S.A. podpisał umowę zakupu 100% udziałów w kapitale zakładowym Neotel Communications Polska – operatora w sektorze usług telekomunikacyjnych dla biznesu. W ramach transakcji PPWK zapłaci dotychczasowym właścicielom Neotela 20 mln zł gotówką oraz przeprowadzi skierowaną do nich emisję 1 788 889 akcji aportowych o cenie emisyjnej 4,5 zł. Cena przejęcia obejmuje także „kwotę od sukcesu”, która uzależniona jest od wyników Neotela w 2008 i 2009 r. i wypłacana będzie także w akcjach PPWK S.A.

Zakup Neotela jest kolejną – po przejęciu El2 – częścią realizacji strategii PPWK, zakładającej budowę silnego holdingu w sektorze TMT (telecommunication, media, technology). Neotel świadczy usługi głosowe realizowane za pomocą połączeń prefixowych do sieci komórkowych, międzynarodowych oraz lokalnych, obejmując swoim zasięgiem obszar całego kraju. Operator obsługuje około 25 tysięcy linii abonenckich dla klientów biznesowych, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
Zarząd PPWK S.A. planuje także wydzielić pion kartografii i nawigacji satelitarnej do osobnych przedsiębiorstw. Rozważana jest również zmiana nazwy PPWK.

Źródło: PPWK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS