wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-09-21| GIS, Mapy, Firma, Prawo

Przeniesienie własności udziałów EL2 na rzecz PPWK S.A.


Zarząd PPWK S.A. poinformował, że 19 września 2007 roku w wykonaniu warunkowej umowy (z 27 listopada 2006 r.) sprzedaży wszystkich udziałów w kapitale zakładowym spółki EL2 z Warszawy zawarł z: Superkonstelacja Limited z siedzibą w Nikozji, Cypr (poprzednia nazwa Pendelton Investments Limited), Novakonstelacja Limited z siedzibą w Nikozji, Cypr (poprzednia nazwa Lethbridge Investments Limited), Gannonville Enterprises Limited z siedzibą w Larnace, Cypr, umowę przeniesienia własności udziałów spółki EL2, stanowiących 85,07% jej kapitału zakładowego.

Przeniesienie własności 14,93% udziałów Spółki nastąpiło na podstawie umowy z dnia 27 listopada 2006 roku. Nabycie 85,07% udziałów w spółce EL2 nastąpiło za kwotę 63 749 920 zł (tj. 153 245 zł za jeden udział). Z dniem zawarcia przedmiotowej umowy PPWK jest właścicielem 100% udziałów EL2.
Właścicielem spółki Superkonstelacja Limited jest Maciej Zientara, współwłaściciel grupy Supernova Capital. Właścicielem spółki Novakonstelacja Limited jest Maciej Wandzel, współwłaściciel grupy Supernova Capital. Maciej Zientara jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej PPWK. Supernova Capital S.A. posiada 16,34% akcji w kapitale zakładowym PPWK, uprawniających do 16,27% głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Źródło: PPWK S.A.


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS