Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-24| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma

Raport finansowy Trimble’a za III kwartał


Firma Trimble opublikowała wyniki finansowe uzyskane w trzecim kwartale tego roku. Jej przychody w tym okresie wyniosły 296 mln dolarów, czyli o 26% więcej niż w III kwartale 2006 roku.

Dochód netto w trzecim kwartale osiągnął 27,4 mln, co stanowi wzrost o 8%. W segmencie inżynierii i budownictwa przychody wyniosły 182,1 mln (wzrost o 12% w porównaniu z III kwartałem 2006 r.), w dziale rozwiązań polowych – 44,8 mln (wzrost o 53%), w dziale rozwiązań mobilnych – 39,2 mln (wzrost o 139%), zaś w segmencie zaawansowanych urządzeń 29,9 mln (wzrost o 12%).
Firma liczy, że w następnym kwartale przychody wzrosną o 26-28% w porównaniu z ostatnim kwartałem 2006 r. i osiągną prawie 300 mln dolarów.

Źródło: Trimble


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS