Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-22| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software, Imprezy, Kataster

Zapowiedź konferencji firmy Autodesk


Wkrótce w Warszawie (15 listopada) odbędzie się ogólnopolskie Forum Autodesk – Best Practices. Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim wymianie doświadczeń i opinii pomiędzy użytkownikami rozwiązań Autodesk.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi kierunkami rozwoju projektowania, a także z najnowszymi narzędziami Autodesk. Zademonstrowane zostaną nowe, niezwykle istotne dla poszczególnych branż trendy, takie jak cyfrowe prototypowanie w przemyśle, czy też modelowanie informacji o budynku (ang. BIM) w architekturze i budownictwie. Na konferencji będzie można dowiedzieć się, jak korzystać z najnowszych technologii projektowych, aby osiągnąć wzrost efektywności, wyższą innowacyjność oraz przewagę konkurencyjną.
Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej organizatora.

Źródło: Autodesk


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS