Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-25| Geodezja, Edukacja, Ludzie

Student z Wrocławia z szansą na Studenckiego Nobla

Piotr Patynowski, student trzeciego roku geodezji i kartografii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, zakwalifikował się do finałowej dziesiątki konkursu Studencki Nobel 2019 w kategorii „działacz”.


Student z Wrocławia z szansą na Studenckiego Nobla <br />
Piotr Patynowski (fot. ze zbiorów prywatnych)
Piotr Patynowski (fot. ze zbiorów prywatnych)

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, objęty patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jego celem jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych studentów w kraju, ułatwienie im rozpoczęcia kariery na rynku pracy, rozpowszechnianie działań prospołecznych, a także propagowanie nauki i przedsiębiorczości.

Studencki Nobel 2019 zostanie przyznany w 8 kategoriach:
• nauki przyrodnicze i energetyka,
• technologia informacyjna (IT),
• medycyna i farmacja,
• fizyka i astronomia,
• sztuka,
• dziennikarstwo i literatura,
• nauki społeczno-ekonomiczne,
• działacz.

Piotr Patynowski, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Geodetów UPWr oraz członek samorządu studenckiego Wydziału Inżynierii Kształtowania Srodowiska i Geodezji, wystartował w kategorii „działacz”. – Swoje zgłoszenie poparłem m.in. autorskimi badaniami „Wpływ dokładności łaty inwarowej na pomiar niwelacji precyzyjnej” oraz „Dokładność pozycjonowania niskobudżetowym, dwuczęstotliwościowym odbiornikiem GNSS” – tłumaczy student z Wrocławia. – Ponadto jako swoje osiągnięcia wskazałem projekty, wydarzenia oraz obozy, które organizowałem. Byłem odpowiedzialny m.in. za projekt „Monitorowanie deformacji pionowych na terenie Jaskini Niedźwiedziej”, wrocławski GIS Day 2018, X Mistrzostwa Dolnego Śląska w Piłce Halowej Geodetów, a także obozy naukowe w Rybniku, Kletnie, Szczelińcu Wielkim oraz na Ukrainie – wyjaśnia.

O tym, czy Studencki Nobel 2019 trafi do Piotra Patynowskiego, przekonamy się już 31 maja podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS