wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-15| Geodezja, Sprzęt

Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Oferta szwajcarskiej firmy Leica Geosystems wzbogaciła się o instrument Leica iCON iCT30 – tachimetr przeznaczony do tyczenia dla użytkowników z branży budowlanej.


Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Jak wyjaśnia producent, urządzenie to zaprojektowano tak, by z jednej strony było dostępne w przystępnej cenie i łatwe w obsłudze, a z drugiej strony, by gwarantowało dokładność i szybkość pomiaru oraz minimalizowało ryzyko błędu.

Tachimetr może być obsługiwany jednoosobowo. Dzięki wgranemu oprogramowaniu iCON build tycznie odbywa się w intuicyjny sposób na podstawie zaimportowanego modelu w formacie ICF. Leica zapewnia, że urządzenie radzi sobie dobrze nawet w trudnych warunkach pomiarowych, np. przy dużej liczbie odblaskowych elementów czy przy chwilowych utratach wizury.

Zobacz zestawienie tachimetrów w ofercie krajowych dystrybutorów (stan na styczeń 2019 r.)

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
taniej oczywiście, że budowlaniec da radę z tyczeniem, tylko jego cena za usługę będzie wyższa

Szkoda ze tam gdzie jest esencja geodezji, czyli granice i mapy często temat jest bagatelizowany (szybko/tanio), aby "złapać" obsługę. A tak szybko geodetów nie przegonią z budowy, bo robimy to taniej niż zatrudnić do tego budowlańca...

Geodeci do lamusa budowlaniec radę da

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt