wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-04-15| Geodezja, Sprzęt

Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Oferta szwajcarskiej firmy Leica Geosystems wzbogaciła się o instrument Leica iCON iCT30 – tachimetr przeznaczony do tyczenia dla użytkowników z branży budowlanej.


Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Jak wyjaśnia producent, urządzenie to zaprojektowano tak, by z jednej strony było dostępne w przystępnej cenie i łatwe w obsłudze, a z drugiej strony, by gwarantowało dokładność i szybkość pomiaru oraz minimalizowało ryzyko błędu.

Tachimetr może być obsługiwany jednoosobowo. Dzięki wgranemu oprogramowaniu iCON build tycznie odbywa się w intuicyjny sposób na podstawie zaimportowanego modelu w formacie ICF. Leica zapewnia, że urządzenie radzi sobie dobrze nawet w trudnych warunkach pomiarowych, np. przy dużej liczbie odblaskowych elementów czy przy chwilowych utratach wizury.

Zobacz zestawienie tachimetrów w ofercie krajowych dystrybutorów (stan na styczeń 2019 r.)

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
taniej oczywiście, że budowlaniec da radę z tyczeniem, tylko jego cena za usługę będzie wyższa

Szkoda ze tam gdzie jest esencja geodezji, czyli granice i mapy często temat jest bagatelizowany (szybko/tanio), aby "złapać" obsługę. A tak szybko geodetów nie przegonią z budowy, bo robimy to taniej niż zatrudnić do tego budowlańca...

Geodeci do lamusa budowlaniec radę da

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt