wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-15| Geodezja, Sprzęt

Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Oferta szwajcarskiej firmy Leica Geosystems wzbogaciła się o instrument Leica iCON iCT30 – tachimetr przeznaczony do tyczenia dla użytkowników z branży budowlanej.


Leica prezentuje nowość do łatwego tyczenia na budowie

Jak wyjaśnia producent, urządzenie to zaprojektowano tak, by z jednej strony było dostępne w przystępnej cenie i łatwe w obsłudze, a z drugiej strony, by gwarantowało dokładność i szybkość pomiaru oraz minimalizowało ryzyko błędu.

Tachimetr może być obsługiwany jednoosobowo. Dzięki wgranemu oprogramowaniu iCON build tycznie odbywa się w intuicyjny sposób na podstawie zaimportowanego modelu w formacie ICF. Leica zapewnia, że urządzenie radzi sobie dobrze nawet w trudnych warunkach pomiarowych, np. przy dużej liczbie odblaskowych elementów czy przy chwilowych utratach wizury.

Zobacz zestawienie tachimetrów w ofercie krajowych dystrybutorów (stan na styczeń 2019 r.)

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
taniej oczywiście, że budowlaniec da radę z tyczeniem, tylko jego cena za usługę będzie wyższa
 1 
odpowiedz zgłoś
Szkoda ze tam gdzie jest esencja geodezji, czyli granice i mapy często temat jest bagatelizowany (szybko/tanio), aby "złapać" obsługę. A tak szybko geodetów nie przegonią z budowy, bo robimy to taniej niż zatrudnić do tego budowlańca...
 3 
odpowiedz zgłoś
Geodeci do lamusa budowlaniec radę da
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS