wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-06| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt

Nowe kontrolery w ofercie Art-Geo

Firma Art-Geo – krajowy dystrybutor sprzętu pomiarowego marki Ruide, wzbogaciła swoją ofertę o rejestratory ART10 oraz Nautiz X6.


Nowe kontrolery w ofercie Art-Geo

ART10 (fot. obok) to pancerny tablet z systemem Windows. Dzięki temu komponentowi – jak zapewnia dystrybutor – można przenieść część biura w teren. Urządzenie oferuje m.in. duży (8-calowy) i kontrastowy ekran, szybki procesor, rozbudowaną pamięć (4 GB RAM i 64 GB wbudowanej), a także pojemną baterię (7800 mAh). Umożliwia także bezprzewodową transmisję danych w technologiach wi-fi, LTE 4G oraz Bluetooth.

Druga nowość to Nautiz X6 szwedzkiej firmy Handheld. Producent promuje go jako phablet, czyli połączenie tabletu z telefonem. Jak zwraca uwagę Art-Geo, oprócz systemu Android i 6-calowego dotykowego ekranu urządzenie oferuje też przyciski funkcyjne, które mogą posłużyć np. do wyzwalania pomiaru.

Oba urządzenia spełniają wojskowy standard wytrzymałości MIL-STD-810G, a także normę pyło- i wodoszczelności IP67.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@jano Panie @jano, czytanie ze zrozumieniem było w szkole podstawowej... Bardzo dobrze że Microsoft rezygnuje z mobile windows - same problemy z tym były. Wymusi to właśnie na takich tabletach i innych urządzeniach stosowanie dobrych systemów: Android albo pełen Windows 10 tak jak w tym przypadku. Ja akurat używam tabletów Yumy od lat - właśnie na Windows 10 i nie ma żadnych problemów... Na Getacach mam niestety Windows mobile i to jest jedyna ich wada. Pozdrawiam i polecam następnym razem zanim wyda Pan opinię na temat czegoś najpierw zgłębić temat. Wiem że przykład idzie z góry ale nie trzeba z niego czerpać;)

@jano mam wrażenie, że nie przeczytał Pan uważnie treści linkowanych artykułów. Dotyczą one wersji mobilnej, np. w telefonach Lumia, a ta jest zupełnie inna niż "klasyczny" desktopowy Windows 10. Tzw. Widows Phony to nie to samo co Windows 10, czyli sztandarowy produkt Microsoftu.

cd... https://www.spidersweb.pl/2017/04/microsoft-window s-10-mobile-przyszlosc.html

https://antyweb.pl/windows-10-mobile-koniec/ Microsoft proponuje użytkownikom przesiadkę na Androida lub IOSa

@jano Poprosimy o jakiś link do materiałów potwierdzających, że Microsoft rozstaje się z Windowsem 10. Nam nic o tym nie wiadomo ale jeśli się mylimy, chętnie skorygujemy informacje. Pozdrowienia.

@jano Coś Ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, to w kontekście Windows 10 mobile, ale na tym tablecie (i na wielu innych między innymi całej serii surface - od Microsoftu właśnie) jest pełna desktopowa wersja Windowsa 10

cd.. ~więcej Microsoft nie zrezygnował z 10 na desktopy, ale zrezygnowała z 10 na urządzenia mobilne. Jaki więc sens sprzedaży pancernego tabletu z Windowsem.

@jano Microsoft zrezygnował z mobilnego Windowsa a nie 10

z Windowsem ?? Trafny wybór, zwłaszcza jak Microsoft zrezygnował własnie z Windowsa na urządzeniach mobilnych. :)

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt