wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-06| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt

Nowe kontrolery w ofercie Art-Geo

Firma Art-Geo – krajowy dystrybutor sprzętu pomiarowego marki Ruide, wzbogaciła swoją ofertę o rejestratory ART10 oraz Nautiz X6.


Nowe kontrolery w ofercie Art-Geo

ART10 (fot. obok) to pancerny tablet z systemem Windows. Dzięki temu komponentowi – jak zapewnia dystrybutor – można przenieść część biura w teren. Urządzenie oferuje m.in. duży (8-calowy) i kontrastowy ekran, szybki procesor, rozbudowaną pamięć (4 GB RAM i 64 GB wbudowanej), a także pojemną baterię (7800 mAh). Umożliwia także bezprzewodową transmisję danych w technologiach wi-fi, LTE 4G oraz Bluetooth.

Druga nowość to Nautiz X6 szwedzkiej firmy Handheld. Producent promuje go jako phablet, czyli połączenie tabletu z telefonem. Jak zwraca uwagę Art-Geo, oprócz systemu Android i 6-calowego dotykowego ekranu urządzenie oferuje też przyciski funkcyjne, które mogą posłużyć np. do wyzwalania pomiaru.

Oba urządzenia spełniają wojskowy standard wytrzymałości MIL-STD-810G, a także normę pyło- i wodoszczelności IP67.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@jano Panie @jano, czytanie ze zrozumieniem było w szkole podstawowej... Bardzo dobrze że Microsoft rezygnuje z mobile windows - same problemy z tym były. Wymusi to właśnie na takich tabletach i innych urządzeniach stosowanie dobrych systemów: Android albo pełen Windows 10 tak jak w tym przypadku. Ja akurat używam tabletów Yumy od lat - właśnie na Windows 10 i nie ma żadnych problemów... Na Getacach mam niestety Windows mobile i to jest jedyna ich wada. Pozdrawiam i polecam następnym razem zanim wyda Pan opinię na temat czegoś najpierw zgłębić temat. Wiem że przykład idzie z góry ale nie trzeba z niego czerpać;)

@jano mam wrażenie, że nie przeczytał Pan uważnie treści linkowanych artykułów. Dotyczą one wersji mobilnej, np. w telefonach Lumia, a ta jest zupełnie inna niż "klasyczny" desktopowy Windows 10. Tzw. Widows Phony to nie to samo co Windows 10, czyli sztandarowy produkt Microsoftu.

cd... https://www.spidersweb.pl/2017/04/microsoft-window s-10-mobile-przyszlosc.html

https://antyweb.pl/windows-10-mobile-koniec/ Microsoft proponuje użytkownikom przesiadkę na Androida lub IOSa

@jano Poprosimy o jakiś link do materiałów potwierdzających, że Microsoft rozstaje się z Windowsem 10. Nam nic o tym nie wiadomo ale jeśli się mylimy, chętnie skorygujemy informacje. Pozdrowienia.

@jano Coś Ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, to w kontekście Windows 10 mobile, ale na tym tablecie (i na wielu innych między innymi całej serii surface - od Microsoftu właśnie) jest pełna desktopowa wersja Windowsa 10

cd.. ~więcej Microsoft nie zrezygnował z 10 na desktopy, ale zrezygnowała z 10 na urządzenia mobilne. Jaki więc sens sprzedaży pancernego tabletu z Windowsem.

@jano Microsoft zrezygnował z mobilnego Windowsa a nie 10

z Windowsem ?? Trafny wybór, zwłaszcza jak Microsoft zrezygnował własnie z Windowsa na urządzeniach mobilnych. :)

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt