wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-02| GNSS, Edukacja

Doktorant z IGiG z grantem Europejskiej Unii Nauk o Ziemi

Radosław Zajdel – doktorant w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – zdobył przyznawany przez Europejską Unię Nauk o Ziemi (EGU) grant Early Career Scientist’s Support na udział w konferencji EGU2019 (Wiedeń, 7-12 kwietnia br.).


Doktorant z IGiG z grantem Europejskiej Unii Nauk o Ziemi <br />
fot. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej - www.PokolenieW.pl
fot. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej - www.PokolenieW.pl

Grant pozwoli zaprezentować wyniki prac pt. „Determination of geocenter coordinates and Earth rotation parameters based on Galileo observations” (Określanie współrzędnych geocentrum i parametrów ruchu obrotowego Ziemi z wykorzystaniem obserwacji Galileo), za które odpowiada zespół w składzie: Radosław Zajdel, Krzysztof Sośnica, Grzegorz Bury, Rolf Dach oraz Lars Prange.
Prezentacja znajdzie się w sesji G1.3 „High-precision GNSS: methods, open problems and Geoscience applications”.

Grant EGU to kolejny w ostatnim czasie sukces doktoranta z IGiG. Wcześniej został m.in. nagrodzony przez Europejską Agencję Kosmiczną oraz zwyciężył w konkursie na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia. Radosław Zajdel jest też jednym z bohaterów projektu „Pokolenie W – Inspirowani Wrocławiem” realizowanego przez miasto Wrocław i 11 uczelni publicznych.

Źródło: IGiG, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratulacje , a gdzie są te negatywne komentarze bo czytam i nie widzę ;)

też absolwent do tego trzeba dodać plujących jadem wykonawców, którzy nie startowali w przetargach, a ktoś inny wziął temat za godziwe pieniądze. I mamy obraz 90 proc komentatorów:)

to proste na geoforum pełno frustratów, którzy niczego nie osiągnęli i którym jedyne co pozostaje, to narzekanie i pocieszanie się komentarzami typu że coś "nie jest prawdziwą geodezją", "młodzi nie znają życia", "profesurzy oszukują" i generalnie każdemu, kto się wybije ponad ich poziom należy dowalić

Gratulacje: Wytłumaczy mi ktoś negatywne komentarze pod tym artykułem? Czyżby jednak zawistnicy go czytali? Chyba jako nacja jesteśmy do bani skoro nie cieszymy się sukcesem młodego, ambitnego i pracowitego chłopaka? Jak można negatywnie oceniać posty z gratulacjami za taki sukces?

Gratulacje Gratulacje :)

Gratulacje Gratuluję! Tak trzymać ????

Gratulacje! A już myślałem, że ludzi ambitnych brak, że mamona na uczelniach promuje tylko spolegliwych. Powodzenia, niech ci życie i źli, zawistni ludzie nie stawiają głupich przeszkód na drodze.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt