wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-02| GNSS, Edukacja

Doktorant z IGiG z grantem Europejskiej Unii Nauk o Ziemi

Radosław Zajdel – doktorant w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – zdobył przyznawany przez Europejską Unię Nauk o Ziemi (EGU) grant Early Career Scientist’s Support na udział w konferencji EGU2019 (Wiedeń, 7-12 kwietnia br.).


Doktorant z IGiG z grantem Europejskiej Unii Nauk o Ziemi <br />
fot. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej - www.PokolenieW.pl
fot. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej - www.PokolenieW.pl

Grant pozwoli zaprezentować wyniki prac pt. „Determination of geocenter coordinates and Earth rotation parameters based on Galileo observations” (Określanie współrzędnych geocentrum i parametrów ruchu obrotowego Ziemi z wykorzystaniem obserwacji Galileo), za które odpowiada zespół w składzie: Radosław Zajdel, Krzysztof Sośnica, Grzegorz Bury, Rolf Dach oraz Lars Prange.
Prezentacja znajdzie się w sesji G1.3 „High-precision GNSS: methods, open problems and Geoscience applications”.

Grant EGU to kolejny w ostatnim czasie sukces doktoranta z IGiG. Wcześniej został m.in. nagrodzony przez Europejską Agencję Kosmiczną oraz zwyciężył w konkursie na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia. Radosław Zajdel jest też jednym z bohaterów projektu „Pokolenie W – Inspirowani Wrocławiem” realizowanego przez miasto Wrocław i 11 uczelni publicznych.

Źródło: IGiG, DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratulacje , a gdzie są te negatywne komentarze bo czytam i nie widzę ;)

też absolwent do tego trzeba dodać plujących jadem wykonawców, którzy nie startowali w przetargach, a ktoś inny wziął temat za godziwe pieniądze. I mamy obraz 90 proc komentatorów:)

to proste na geoforum pełno frustratów, którzy niczego nie osiągnęli i którym jedyne co pozostaje, to narzekanie i pocieszanie się komentarzami typu że coś "nie jest prawdziwą geodezją", "młodzi nie znają życia", "profesurzy oszukują" i generalnie każdemu, kto się wybije ponad ich poziom należy dowalić

Gratulacje: Wytłumaczy mi ktoś negatywne komentarze pod tym artykułem? Czyżby jednak zawistnicy go czytali? Chyba jako nacja jesteśmy do bani skoro nie cieszymy się sukcesem młodego, ambitnego i pracowitego chłopaka? Jak można negatywnie oceniać posty z gratulacjami za taki sukces?

Gratulacje Gratulacje :)

Gratulacje Gratuluję! Tak trzymać ????

Gratulacje! A już myślałem, że ludzi ambitnych brak, że mamona na uczelniach promuje tylko spolegliwych. Powodzenia, niech ci życie i źli, zawistni ludzie nie stawiają głupich przeszkód na drodze.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt