wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-15| Geodezja, Przetargi

Kolejny przetarg GUGiK na aktualizację BDOT10k

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił kolejny przetarg na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych dla wybranych 44 powiatów w 12 województwach. Szacunkowa wartość zamówienia (na podstawie wadium) wynosi co najmniej 1,6 mln zł.


Kolejny przetarg GUGiK na aktualizację BDOT10k

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych powiatów. W ramach usługi będącej przedmiotem zamówienia zostanie wykonana:
a) weryfikacja oraz uporządkowanie atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
b) weryfikacja danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez Zamawiającego,
c) aktualizacja BDOT10k w oparciu o dostępne materiały źródłowe oraz wywiad terenowy.

Zamówienie zostało podzielone na trzy części. W ramach każdej z nich zostaną wykonane ww. czynności dla: 14 powiatów na terenie województw: dolnośląskiego, lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego (część 1); 15 powiatów na terenie województw: lubelskiego, łódzkiego, opolskiego i świętokrzyskiego (część 2), a także 15 powiatów na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego (część 3). Wykonawca każdej z tych części dodatkowo będzie świadczył usługę asysty wykonawczej polegającej na realizacji prac mających na celu doraźną aktualizację BDOT10k na pozostałym obszarze Polski.

Oferty zabezpieczone wadium – w wysokości 15 tys. zł dla części 1 oraz po 16 tys. dla części 2 i 3 – można składać do 3 stycznia 2019 r. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%), dodatkowe doświadczenie osób z kwalifikacjami zawodowymi i wymaganym doświadczeniem (25%) oraz dodatkowe doświadczenie osób z wymaganym doświadczeniem (15%).

Prace mają być wykonane do końca września 2019 r.

Przypomnijmy, że w październiku GUGiK podpisał umowy w ogłoszonym w czerwcu przetargu na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych dla 17 innych powiatów w 11 województwach.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Przetarg.. A kiedy przetarg na punkty adresowe (system) ze znanym już wykonawcą?

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt