Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-03-18| Geodezja, GIS, Firma, Software, Imprezy

Konferencja


12 kwietnia br. w warszawskim hotelu Novotel Centrum odbędzie trzecia konferencja z cyklu „GIS GigaCon” organizowana przez Software-Konferencje. Tematem tegorocznej imprezy będzie „Przegląd najnowszych rozwiązań informatycznych wspomagających Systemy Informacji Geograficznej”.
Tematyka konferencji obejmie m.in.:
- systemy informacji o terenie;
- systemy katastru gruntów i planowania przestrzennego;
- systemy zarządzania, analizy i dystrybucji danych;
- systemy zarządzania majątkiem sieciowym;
- internetowe aplikacje GIS;
- ewidencję majątku drogowego;
- systemy nawigacji satelitarnej GPS;
- radiolokację oraz web-mapping i zarządzanie flotą pojazdów.
Imprezie patronują: główny geodeta kraju, Krajowa Izba Urbanistów oraz Polskie Towarzystwo Informacji Przestrzennej, głównym sponsorem jest firma Tele Atlas, a swoje rozwiązania przedstawią firmy: Acxiom, Fast, Imagis, ISPiK oraz Rector.

Udział w konferencji jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc ograniczona.
Agenda i rejestracja: http://konferencje.software.com.pl/gis2006/pl/

Software-Konferencje


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS