wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-14| Imprezy

Zaproszenie na GIS Day do Lublina

Geodezyjne Koło Naukowe „Equator” zaprasza na obchody GIS Day odbywające się już w najbliższą środę (15 listopada) na Wydziale Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.


Zaproszenie na GIS Day do Lublina

Dla uczestników zaplanowano prelekcje, warsztaty Open Street Map i AcrGIS Online Story Maps, pokaz sprzętu geodezyjnego, grę terenową oraz liczne konkursy z nagrodami. Do świętowania zostali zaproszeni nie tylko studenci oraz pracownicy uczelni, ale również młodzież z pobliskich szkół średnich.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia

Paula Słomka, prezes Geodezyjnego Koła Naukowego "Equator"


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt