wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-05| GIS, Teledetekcja

FabSpace 2.0 Bootcamp - zaproszenie na bezpłatne szkolenia on-line

Do 22 października trwają zapisy na organizowany w ramach projektu FabSpace 2.0 Bootcamp. Jest to miesięczny (30 października – 24 listopada br.) bezpłatny kurs on-line skierowany do wszystkich zainteresowanych tematyką danych przestrzennych i satelitarnych.


FabSpace 2.0 Bootcamp - zaproszenie na bezpłatne szkolenia on-line
Celem Bootcampu jest wsparcie techniczne uczestników w rozwijaniu ich własnych pomysłów oraz pozyskiwaniu nowych umiejętności w zakresie opracowywania danych przestrzennych i przetwarzania danych satelitarnych. Dodatkowo będą prowadzone tematy biznesowe dotyczące pisania biznesplanu czy zarządzania projektami.

Warunkami udziału jest rejestracja oraz przesłanie pomysłu na zastosowanie danych przestrzennych lub satelitarnych do 22 października, który uczestnik mógłby rozwinąć dzięki umiejętnościom zdobytym podczas Bootcampu. Przesłane pomysły mogą dotyczyć rozwiązania jednego z Wyzwań FabSpace 2.0 lub dowolnego innego.

Pozyskiwaniu nowych umiejętności sprzyja fakt, że tematy będą prowadzone nie tylko przez polskie, ale też zagraniczne firmy i uczelnie będące partnerami projektu FabSpace 2.0 (z Niemiec, Francji, Włoch, Grecji i Belgii). Polskimi partnerami projektu są: OPEGIEKA Sp. z o.o. z Elbląga oraz Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.


Do każdego tematu odbędą się godzinne konsultacje on-line, podczas których każdy będzie mógł zadać pytania prowadzącemu. W celu przedyskutowania pytań lub wspólnej dyskusji nad tematami będą organizowane spotkania uczestników w Laboratorium FabSpace 2.0.

Szkolenia będą dostępne poprzez platformę MOODLE, do której będą mieć dostęp zarejestrowani uczestnicy.

Więcej informacji
Fanpage projektu
Rejestracja

Źródło: Zespół FabSpace 2.0


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt