wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-07| GIS, Mapy, Software

Łatwiejszy wybór warstw w mobilnym Geoportalu

Twórcy aplikacji Geoportal Mobile (umożliwiającej przeglądanie zasobów rządowego serwisu mapowego na urządzeniach mobilnych) poprawili już możliwość włączania i wyłączania poszczególnych warstw.


Łatwiejszy wybór warstw w mobilnym Geoportalu

Przypomnijmy, że w zaprezentowanej pod koniec lipca br. wersji Geoportal Mobile wprowadzono nowy interfejs użytkownika, w tym menedżer warstw. Jak jednak zwrócili uwagę użytkownicy programu, po zmianie trudno w szybki sposób sprawdzić, które warstwy są włączone, a które wyłączone – wymaga to bowiem wchodzenia w ustawienia każdej z warstw.

Twórcy Geoportal Mobile w kilka dni uporali już się z tym problemem, a efektem ich prac jest zaktualizowana wersja aplikacji dostępna już na Google Play. Widoczność warstwy włącza się tu po prostu poprzez jej wskazanie na liście w bocznym menu. Ikona warstwy zmieni wówczas kolor z szarego na niebieski.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dziala to tragicznie Ogolnie caly geoportal dziala tragicznie. Strasznie problematyczny przy szukaniu praktycznie uniemozliwia korzystanie. W praktyce szukam najpierw w google a potem juz tylko graficznie przyblizam w geoportalu do interesujacego obiektuzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt