Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-08-03| Geodezja, Przetargi

Powiat stalowowolski zleca prace geodezyjne

Wykonanie modernizacji i aktualizacji operatu EGiB, utworzenie baz danych BDOT500 oraz GESUT, a także cyfryzacja materiałów źródłowych zasobu geodezyjnego i kartograficznego to przedmiot przetargu ogłoszonego przez Starostwo w Stalowej Woli.


Powiat stalowowolski zleca prace geodezyjne

Zamówienie podzielono na trzy części:
• część 1 – cyfryzacja materiałów źródłowych zasobu geodezyjnego i kartograficznego dla całego powiatu stalowowolskiego;
• część 2 – modernizacja ewidencji gruntów i budynków, aktualizacja danych EGiB, utworzenie baz danych GESUT i BDOT500 dla jednostki ewidencyjnej Pysznica;
• część 3 – modernizacja ewidencji gruntów i budynków, aktualizacja danych EGiB, utworzenie baz danych GESUT i BDOT500 dla jednostek ewidencyjnych Zaklików – miasto, Zaklików – obszar wiejski.

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 15 tys. zł – część 1, 10 tys. zł – część 2, 15 tys. zł – część 3. Oferty można składać do 15 września. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych propozycji są cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).

Zamówienie zrealizowane będzie w ramach projektu pn. „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS