wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-07-27| Teledetekcja

Oferta pracy w Centrum Teledetekcji IGiK

Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pracy w Centrum Teledetekcji. Dokumenty można składać do 20 sierpnia.


Oferta pracy w Centrum Teledetekcji IGiK

Do głównych zadań pracownika należeć będzie: przygotowanie narzędzi do automatyzacji procesów przetwarzania danych satelitarnych, programowanie algorytmów, przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych, prezentacja wyników badań.

Od kandydatów wymagane jest m.in.: wykształcenie wyższe na kierunkach ścisłych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość środowiska linux (język Bash) oraz dobra znajomość języka programowania Perl. Mile widziana jest wiedza z zakresu teledetekcji i GIS.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: IGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt