wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-19| Geodezja

Rzeszów: oferty pracy w urzędzie wojewódzkim

Podkarpacki Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowiska pracy w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz w Wydziale Nieruchomości.


Rzeszów: oferty pracy w urzędzie wojewódzkim

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
inspektor wojewódzki ds. nadzoru i kontroli działalności geodezyjnej w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej – wykształcenie wyższe geodezyjne, 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze wykonawstwa geodezyjnego lub w służbie geodezyjnej i kartograficznej, uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 lub 2;
starszy specjalista ds. ewidencji gruntów i budynków w WIGiK – wykształcenie wyższe geodezyjne, 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze wykonawstwa geodezyjnego lub w służbie geodezyjnej i kartograficznej, uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 lub 2;
starszy specjalista ds. gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa oraz budżetu i finansów w Wydziale Nieruchomości – wykształcenie wyższe geodezyjne, prawnicze, z zakresu gospodarki nieruchomościami lub inne wyższe z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu gospodarki nieruchomościami, rok doświadczenia zawodowego w dziedzinie związanej z gospodarką nieruchomościami lub geodezją;
starszy specjalista ds. komunalizacji i rewindykacji mienia w Wydziale Nieruchomości (praca na zastępstwo) – wykształcenie wyższe geodezyjne, prawnicze, z zakresu gospodarki nieruchomościami lub inne wyższe z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu gospodarki nieruchomościami, rok doświadczenia zawodowego w dziedzinie związanej z gospodarką nieruchomościami lub geodezją.

Dokumenty można składać do: 31 lipca – inspektor wojewódzki, starszy specjalista ds. EGiB, starszy specjalista ds. gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa; 25 lipca – starszy specjalista ds. komunalizacji i rewindykacji mienia.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: PUW w Rzeszowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS