Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-24| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu

Poznaliśmy najkorzystniejsze oferty w kolejnych 7 częściach przetargu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na cyfryzację danych w powiatowych zasobach geodezyjnych.


Kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu

Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na 18 części, a blisko dwa tygodnie temu poznaliśmy rozstrzygnięcia w 5 z nich (więcej na ten temat). Na rozstrzygnięcie czeka więc jeszcze 6 części.

Zgodnie z opublikowanymi właśnie wynikami najkorzystniejsze oferty w kolejnych częściach przedstawiły firmy:
• część I (powiat białobrzeski) – Trans-Geo Radzanów (wartość oferty: 970 tys. zł);
• część III (powiat garwoliński) – MGGP SA Tarnów (1,17 mln zł);
• część V (powiat łosicki) – MGGP SA Tarnów (914 tys. zł);
• część IX (powiat ostrołęcki) – All-Maps Kraków (1,0 mln zł);
• część XIV (powiat sierpecki) – MGGP SA Tarnów (977 tys. zł).

Jednocześnie zamawiający poinformował o unieważnieniu przetargu dla części XI (powiat płocki) oraz XIII (powiat pułtuski). W pierwszym przypadku jest to spowodowane brakiem ofert. Z kolei w części XIII zamawiający zmuszony był odrzucić ofertę najtańszą, ponieważ wykonawca nie wpłacił wadium, z kolei propozycja droższa przekraczała budżet Urzędu Marszałkowskiego.

Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w zakresie: modernizacji EGiB, utworzenia baz BDOT500 i GESUT, skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowania bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacja zbiorów i usług danych przestrzennych w tym opracowanie lub aktualizacja metadanych.

Zamówienie jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. projekt ASI) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 33 powiatami i 157 gminami.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS