wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-07-24| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu

Poznaliśmy najkorzystniejsze oferty w kolejnych 7 częściach przetargu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na cyfryzację danych w powiatowych zasobach geodezyjnych.


Kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu

Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na 18 części, a blisko dwa tygodnie temu poznaliśmy rozstrzygnięcia w 5 z nich (więcej na ten temat). Na rozstrzygnięcie czeka więc jeszcze 6 części.

Zgodnie z opublikowanymi właśnie wynikami najkorzystniejsze oferty w kolejnych częściach przedstawiły firmy:
• część I (powiat białobrzeski) – Trans-Geo Radzanów (wartość oferty: 970 tys. zł);
• część III (powiat garwoliński) – MGGP SA Tarnów (1,17 mln zł);
• część V (powiat łosicki) – MGGP SA Tarnów (914 tys. zł);
• część IX (powiat ostrołęcki) – All-Maps Kraków (1,0 mln zł);
• część XIV (powiat sierpecki) – MGGP SA Tarnów (977 tys. zł).

Jednocześnie zamawiający poinformował o unieważnieniu przetargu dla części XI (powiat płocki) oraz XIII (powiat pułtuski). W pierwszym przypadku jest to spowodowane brakiem ofert. Z kolei w części XIII zamawiający zmuszony był odrzucić ofertę najtańszą, ponieważ wykonawca nie wpłacił wadium, z kolei propozycja droższa przekraczała budżet Urzędu Marszałkowskiego.

Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w zakresie: modernizacji EGiB, utworzenia baz BDOT500 i GESUT, skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowania bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacja zbiorów i usług danych przestrzennych w tym opracowanie lub aktualizacja metadanych.

Zamówienie jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. projekt ASI) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 33 powiatami i 157 gminami.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt