Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-08| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Niewielu chętnych do modernizacji śląskich baz

W ogłoszonym przez śląskie powiaty przetargu na modernizację baz w 2 na 6 części nie wpłynęła żadna oferta.


Niewielu chętnych do modernizacji śląskich baz

Przedmiotem zamówienia o łącznej wartości ponad 30 mln zł jest: modernizacja ewidencji gruntów i budynków, konwersja baz BDOT500 i GESUT lub ich utworzenie, dostosowanie bazy osnów do obowiązujących przepisów oraz cyfryzacja materiałów PZGiK. Prace mają objąć powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki, a także Bielsko-Białą, Cieszyn oraz Czechowice-Dziedzice.

Zadania dla każdego z samorządów stanowią odrębną część zamówienia. Najwięcej podmiotów (4) chce modernizować bazy w powiecie bielskim. W częściach dotyczących powiatu cieszyńskiego oraz Cieszyna i Czechowic-Dziedzic zgłosił się tylko jeden oferent, a do najdroższych części III i IV (dotyczących powiatu żywieckiego oraz Bielska-Białej) nie zgłosiła się żadna firma.

W przetargu oferty złożyli:
• część I (budżet zamawiającego: 5,5 mln zł) – konsorcjum firm TMCE Kraków, Geomatic Wrocław oraz 19E Wrocław (3,57 mln zł); Studio Plan Bielsko-Biała (4,99 mln zł); konsorcjum firm Geoxy Kraków i PG Geoprof Kraków (5,26 mln zł); OPGK Kraków (wartość oferty 5,97 mln zł);
• cz. II (7,4 mln zł) – konsorcjum firm Geores Rzeszów i ProGeo Katowice (7,18 mln zł);
• cz. III (12,1 mln zł) – brak ofert;
• cz. IV (4,4 mln zł) – brak ofert;
• cz. V (0,55 mln zł) – konsorcjum firm Geores Rzeszów i ProGeo Katowice (0,599 mln zł);
• cz. VI (0,66 mln zł) – konsorcjum firm Geores Rzeszów i ProGeo Katowice (0,974 mln zł).

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS