wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-03-13| Geodezja, Firma, Prawo, Ludzie, Instytucje

Znamy kandydatów na GGK!


Ministerstwo Transportu i Budownictwa opublikowało listę kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o konkursie na stanowisko Głównego Geodety Kraju. Z dwunastu kandydatów pozostało dziewięciu:

dotychczasowy główny geodeta kraju Jerzy Albin naczelnik delegatury Biura Gospodarki Nieruchomościami w dzielnicy Warszawa Włochy Teresa Chmielewska geodeta powiatowy w Będzinie Arleta Grzesik geodeta województwa pomorskiego Krystian Kaczmarek dyrektor generalny GUGiK Tadeusz Kościuk geodeta miejski w Siemianowicach Śląskich Jolanta Łukowska geodeta województwa mazowieckiego Krzysztof Mączewski geodeta powiatowy w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego Wiesław Piątkowski geodeta powiatowy w Przasnyszu Wiesław Janusz Potrapeluk

MTiB, PJ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
W odpowiedzi Szanowny Panie Jerzy. Jak Pan wie ja jestem poza układami.Jestem geodetą.Nie posądzam też o manipulowanie ze strony "Geodety".Cieszę się ,że redakcja czyta nasze komentarze i reaguje.Można to było uczynić w momencie zdjęcia sondażu i ewentualnie napisanie kilku słów wyjaśnienia tym bardziej ,że jest to temat cieszący się dużą ilością wejść na stronę.Chyba wyniki sondażu nie mają wpływu na wybór naszego Branżowego Wodza.A może jestem w błędzie?Pozdrawiam
odpowiedz zgłoś
Prasa jest w układzie! Poniżej podaję wyniki sondażu w chwili, gdy został zdjęty z naszej strony (a dlaczego?, przeczytacie w GEODECIE). Ostatnio na celowniku są: "UKŁAD","ŁŻE-ELITY" i prasa. Zgodnie z nową doktryną GEODETA pewnie: manipuluje, kłamie, łże i jest w "układzie". Że posądza nas o to GISPOLOWE "towarzystwo" nie dziwota. Ale, że pan Janek też tak myśli? Ręce opadają... A oto wyniki sondy pt. "Kto zostanie głównym geodetą kraju?" Jerzy Albin (24 głosy); Teresa Chmielewska (12); Arleta Grzesik (19); Krystian Kaczmarek (78);Tadeusz Kościuk (15); Krzysztof Mączewski (26); Jolanta Łukowska (313); Wiesław Piątkowski (151); Wiesław Janusz Potrapeluk (238) (RAZEM: 876) JERZY PRZYWARA (red. odpow.)
odpowiedz zgłoś
sondaz Szanowny Kolego Zaborowski skoro nie stac na odpowiedz na postawione pytanie magazynu \"Geodeta\" to sami sobie odpowiemy. Widać , ze nic nie widac bo sondaż został zdjety. Komu to przeszkadzało?
odpowiedz zgłoś
Pytanie do Redakcji Jak można zobaczyć wyniki sondażu dot. GGK bez głosowania? Nie chcę łamać zasad, a wyniki widzi się tylko po głosowaniu.
odpowiedz zgłoś
Dot. sprostowania Ktoś mi tak mówił, poza tym w UMWP rządzi PO, PiS jest koalicjantem mniejszościowym.
odpowiedz zgłoś
Sprostowanie do " Nowy człowiek na GGK " Z mojej wiedzy wynika że K. Kaczmarek związany jest z PiS
odpowiedz zgłoś
Re: Ankieta Gratuluję szybkiej reakcji.
odpowiedz zgłoś
Ankieta Wynikami w tej ankiecie można w bardzo prosty sposób manipulować, wystarczy mieć trochę czasu na klikanie aby udowodnić, że Kopernik był jednak kobietą.
odpowiedz zgłoś
Nowy człowiek na GGK!!! Musi być ktoś nowy. Inaczej będzie takie bezhołowie jak jest. Niespójne prawo, nietrafione wydatki... Pp. Mączewski i Kaczmarek, jak sądzę, nie mają szans. Pierwszy ma związki z PSL, drugi z PO. J.Albin i jego ludzie pewnie też nie (SLD), i dobrze. Zobaczymy, co dalej.
odpowiedz zgłoś
Kopernik I co się okazuje... Kopernik jednak mógł być kobietą...
odpowiedz zgłoś
10 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS