wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-02-16| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Są już znani kandydaci na stanowisko GGK


Jak udało się ustalić redakcji GEODETY, przynajmniej czterej kandydaci zgłosili się do konkursu na stanowisko głównego geodety kraju.

Są to dotychczasowy GGK Jerzy Albin, geodeta województwa pomorskiego Krystian Kaczmarek, dyrektor generalny GUGiK Tadeusz Kościuk oraz geodeta powiatowy w Przasnyszu Wiesław Potrapeluk. O ewentualnych kolejnych zgłoszeniach będziemy informowali w miarę „namierzania” kolejnych kandydatów. Trudność w ustaleniu pełnej listy bierze się stąd, że służby informacyjne w Ministerstwie Transportu i Budownictwa bardzo dbają o „transparentność” życia publicznego w Polsce. Krzysztof Złomkiewicz z Biura Informacji i Promocji obiecał redakcji GEODETY dostarczyć informację na temat listy kandydatów już w ciągu... 14 dni.

Katarzyna Pakuła-Kwiecińska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Szanowny Panie Prezesie Nie było moją intencją ośmieszanie Pana osoby (jak i osoby pana T. Myślińskiego), czy też ujmowanie godności urzędu Głównego Geodety Kraju w ankiecie zamieszczonej na stronie GeoForum. W dzisiejszych czasach odrobina (nawet niewyszukanego) humoru nikomu nie zaszkodzi. Jeśli czuje się Pan dotknięty treścią ankiety, przepraszam za zaistniały fakt. Z wyrazami szacunku Jerzy Przywara
odpowiedz zgłoś
ankieta red. Przywary Wydaje mi się, że z poczuciem humoru u red. Przywary jednak coś jest nie tak. Proponowałbym umieszczenie własnego nazwiska a nie umieszczanie cudzych w kontekście osoby wielkiego uczonego i postaci historycznej.A jeśli wobec autora ankiety jest to takie śmieszne proponuję rozpisać nową ankietę uwzględniającą osobę redaktora. pozdrawiam, J.A.
odpowiedz zgłoś
a co z wynikami ankiety redaktora Przywary Wynika z tego że, nie sprawdza się ankieta redaktora Przywary bo ani Mikołaj Kopernik ani Tomasz Myśliński nie przystąpili do konkursu. A swoją droga gratuluję poczucia humoru, wysublimowane...
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS