Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-27| GIS, Mapy

Wrocław prezentuje cyfrową mapę rowerową

System Informacji Przestrzennej Wrocławia wzbogacił się mapę rowerową. Znajdziemy tu warstwy z infrastrukturą dla cyklistów zweryfikowane przez mieszkańców miasta.


Wrocław prezentuje cyfrową mapę rowerową

Serwis oferuje dane dotyczące przebiegu infrastruktury, po której mogą poruszać się rowerzystów. Opracowanie to wyróżnia podzielenie tej warstwy na aż 11 kategorii obiektów. Są wśród nich nie tylko drogi dla rowerów, ale także pasy, kontrapasy, łączniki czy trasy na wałach. Oprócz tego znajdziemy tu informacje o lokalizacjach stacji roweru miejskiego i zadaszonych parkingach oraz o strefach o ograniczonej prędkości (do 20, 30 i 40 km/h). Jako warstwy podkładowe można wyświetlić plan miasta lub ortofotomapę.

Co istotne, prezentowane tu dane o infrastrukturze rowerowej dostępne są również w formie surowych plików SHP.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS