Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-05| Teledetekcja, Firma

Dobry początek sezonu dla MGGP Aero

Wiosenna pogoda zawsze sprzyjała fotogrametrii, nie inaczej jest w tym roku – komentuje start sezonu fotolotniczego tarnowska firma MGGP Aero.


Dobry początek sezonu dla MGGP Aero

Kilka świetnych dni z bezchmurnym niebem, mała wilgotność powietrza i dobre przygotowanie ludzi oraz sprzętu to bardzo udane rozpoczęcie sezonu fotogrametrycznego. Pierwsze przeprowadzone loty pozwoliły firmie już między innymi zebrać dane dla: projektu CAPAP, powiatu mikołowskiego, Mysłowic, Gliwic czy Białegostoku.

Natomiast projekt LPIS dla ARiMR czy ortofotomapa województwa podkarpackiego – pomimo dużego postępu – zostały częściowo wstrzymane ze względu na rozlewiska Bugu i Narwi oraz zalegające resztki śniegu w południowej części Polski. Jeśli jednak pogoda i sprzęt dalej tak będą sprzyjać, to zapowiada się dobry sezon – twierdzi MGGP Aero.

Źródło: MGGP Aero, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS