Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-29| Teledetekcja, Firma, Przetargi, Instytucje

GUGiK wybrał oferty na ortofoto miast

O ile nie wpłyną protesty, ortofotomapę wybranych miast dla GUGiK wykonają firmy Geomar oraz OPGK Rzeszów.


GUGiK wybrał oferty na ortofoto miast <br />
Płock w Geoportalu
Płock w Geoportalu

Spółka Geomar ze Szczecina za 280 tys. zł zrealizuje część I, która obejmuje wykonanie ortofotomapy w rozdzielczości 10 cm dla miast: Koło, Łowicz, Płock, Włocławek, Sieradz, Zduńska Wola (łącznie 127 arkuszy w skali 1:5000).

Z kolei OPGK Rzeszów za 247 tys. zł wykona część II, czyli ortofotomapę dla: Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska i Tomaszowa Mazowieckiego (110 arkuszy).

Dodajmy, że obie oferty wybrane przez GUGiK jako najkorzystniejsze są jednocześnie propozycjami najtańszymi. Co ważne, obie przekraczają budżet zamawiającego – pierwsza o ponad 25%, a druga o blisko 30%.

Prace mają zostać zrealizowane do sierpnia br.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS