Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-27| GIS

Wprowadzenie w problematykę BIM

W Księgarni Geoforum.pl dostępna jest książka pt. „BIM – innowacyjna technologia w budownictwie”.


Wprowadzenie w problematykę BIM

Poradnik wprowadza w problematykę BIM i omawia dwa zasadnicze spojrzenia: jedno – które kojarzy BIM z narzędziami CAD, drugie – traktujące BIM jako technologię, która integruje wszystkie procesy opisujące budowlę. O niezwykłości książki świadczy fakt, że autor odcina się od standardów, które można znaleźć w innych publikacjach i skupia się na innych, już funkcjonujących i stale się rozwijających – pozwolą one polskiemu budownictwu włączyć się w przyszłości w światowy nurt BIM.

Autorem publikacji jest Andrzej Tomana, wiceprezes zarządu firmy Datacomp, autor około 30 prac naukowych oraz kilkudziesięciu artykułów w pismach branżowych. Uczestnik kilkunastu projektów naukowo-badawczych. Obecnie zajmuje się projektami związanymi z technologią BIM.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Builder i liczy 288 stron. W Księgarni Geoforum.pl można ją nabyć w cenie 75 zł.

Źródło: Builder


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS