wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-25| Geodezja, GIS, Kataster

Zapowiedź konferencji o roli IIP w sektorze nieruchomości

W dniach 29-31 maja 2017 roku w Centrum Innowacji i Transferu Technologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbędzie się XXV Jubileuszowa Konferencja Naukowa Towarzystwa Naukowego Nieruchomości nt. „Rola infrastruktury informacji przestrzennej w sektorze nieruchomości”.


Zapowiedź konferencji o roli IIP w sektorze nieruchomości

Konferencja gromadzi przedstawicieli krajowych oraz zagranicznych ośrodków naukowych zajmujących się problematyką nieruchomości oraz przedstawicieli nauki i praktyki rynku nieruchomości. W ramach konferencji przewidziane są sesje plenarne oraz doktoranckie i posterowe.

Zakres tematyczny konferencji obejmować będzie najważniejsze zagadnienia związane z: wykorzystaniem informacji geodezyjno-kartograficznej w gospodarowaniu nieruchomościami, analizami geoinformacyjnymi w zarządzaniu przestrzenią, wykorzystaniem bazy danych obiektów topograficznych w gospodarce narodowej, analizą oddziaływań cech przestrzeni na decyzje przestrzenne, katastrem nieruchomości, metodami analizy rynku nieruchomości, wyceną nieruchomości, oceną efektywności inwestycji i doradztwem na rynku nieruchomości oraz zarządzaniem zasobami nieruchomości.

Gospodarzem oraz współorganizatorem Konferencji są Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego oraz Katedra Zasobów Nieruchomości, Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Komunikat I

Źródło: KG PAN, TNN


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS