Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-25| Geodezja, GIS, Kataster

Zapowiedź konferencji o roli IIP w sektorze nieruchomości

W dniach 29-31 maja 2017 roku w Centrum Innowacji i Transferu Technologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbędzie się XXV Jubileuszowa Konferencja Naukowa Towarzystwa Naukowego Nieruchomości nt. „Rola infrastruktury informacji przestrzennej w sektorze nieruchomości”.


Zapowiedź konferencji o roli IIP w sektorze nieruchomości

Konferencja gromadzi przedstawicieli krajowych oraz zagranicznych ośrodków naukowych zajmujących się problematyką nieruchomości oraz przedstawicieli nauki i praktyki rynku nieruchomości. W ramach konferencji przewidziane są sesje plenarne oraz doktoranckie i posterowe.

Zakres tematyczny konferencji obejmować będzie najważniejsze zagadnienia związane z: wykorzystaniem informacji geodezyjno-kartograficznej w gospodarowaniu nieruchomościami, analizami geoinformacyjnymi w zarządzaniu przestrzenią, wykorzystaniem bazy danych obiektów topograficznych w gospodarce narodowej, analizą oddziaływań cech przestrzeni na decyzje przestrzenne, katastrem nieruchomości, metodami analizy rynku nieruchomości, wyceną nieruchomości, oceną efektywności inwestycji i doradztwem na rynku nieruchomości oraz zarządzaniem zasobami nieruchomości.

Gospodarzem oraz współorganizatorem Konferencji są Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego oraz Katedra Zasobów Nieruchomości, Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Komunikat I

Źródło: KG PAN, TNN


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS