wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-08| Geodezja, Ludzie, Instytucje

W oczekiwaniu na nowego pomorskiego WINGiK-a

W związku z przejściem na emeryturę na mocy porozumienia stron z dniem 27 października br. Romuald Nowak został odwołany ze stanowiska pomorskiego wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego – poinformowała redakcję Geoforum.pl rzecznik prasowy wojewody pomorskiego Małgorzata Sworobowicz.


W oczekiwaniu na nowego pomorskiego WINGiK-a <br />
fot. PUW w Gdańsku
fot. PUW w Gdańsku
Na podstawie art. 6a ust. 2a ustawy Pgik wojewoda pomorski wystąpił z wnioskiem o zgodę na powołanie kandydata na stanowisko pomorskiego WINGiK-a do głównego geodety kraju i obecnie oczekuje na odpowiedź – dodaje rzecznik.

Natomiast 7 listopada wojewoda powierzył obowiązki pomorskiego WINGiK-a Alicji Frydrych (kierownikowi Oddziału Geodezji i Kartografii w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku) do czasu obsadzenia tego stanowiska.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS