Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-08| GIS, Imprezy

Zaproszenie na Dzień GIS do Sosnowca

Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu zaprasza po raz ósmy na Dzień GIS-u. W w ramach tego wydarzenia 17 listopada (czwartek) zaplanowano wykłady, warsztaty praktyczne i grę geocachingową, wystawę map i posterów oraz demonstracje technologii geoinformacyjnych.


Zaproszenie na Dzień GIS do Sosnowca
Podczas sesji referatowych będzie mowa m.in. o technologii dronów, europejskich zbiorach danych przestrzennych, wyznaczaniu południka 19° w Polsce czy najnowszych trendach w oprogramowaniu GIS służącym do pomiarów w terenie.
Gra geocachingowa skierowana jest do uczniów szkół gimnazjanych i średnich, a warsztaty inwentaryzacji przyrodniczej w technologii GPS/GIS do studentów.

W przerwie warsztatów i wykładów organizatorzy zachęcają do zapoznania się z wystawą zbiorów kartograficznych Państwowego Instytutu Geologicznego-PIB, obejrzenia sesji posterowej studentów geografii specjalności GIS Wydziału, a także do odwiedzenia stoisk firmowych zaproszonych firm.

Zaproszenie na GIS Day 2016 w Sosnowcu oraz relacje z poprzednich edycji

Źródło: WNoZ Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS