wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-07| GIS, Przetargi

Nowosolski Zakład Gospodarki Komunalnej zamawia GIS

Ponad 1,1 mln zł wart jest przetarg na budowę systemu informacji przestrzennej oraz platformy e-usług dla Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli.


Nowosolski Zakład Gospodarki Komunalnej zamawia GIS

Zamówienie obejmuje:
I. Dostawę sprzętu i oprogramowania narzędziowego GIS.
II. Opracowanie projektu wdrożenia GIS, e-usług i elektronicznego obiegu dokumentów.
III. Wykonanie oprogramowania aplikacyjnego (administracja systemem, ewidencja i edycja danych, wydruki, integracja z systemami funkcjonującymi w MZGK poprzez webserwisy, elektroniczny obieg dokumentów i e-usługi).
IV. Budowę bazy danych GIS dla obszaru działania MZGK.
V. Szkolenia i konsultacje (prace wdrożeniowe).

Dzięki wdrożonym e-usługom mieszkańcy będą mogli np. zdobyć informację o planowanych remontach oraz występujących awariach, samodzielnie zgłaszać zauważone nieprawidłowości, a także sprawdzić możliwość przyłączenia danej nieruchomości do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Na wdrożeniu GIS-u mają również skorzystać inwestorzy, którzy będą mogli łatwiej uniknąć kolizji z infrastrukturą MZGK. System ma ponadto odciążyć pracowników Zakładu oraz ułatwić zarządzanie jego siecią wodno-kanalizacyjną.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 30 tys. zł można składać do 9 listopada. Kryteriami rozstrzygnięcia będą cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Prace mają zostać wykonane do końca stycznia 2018 roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS