wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2016-09-15| Teledetekcja

Ares Commander - nowość na polskim rynku CAD

Ares Commander to zaawansowane oprogramowanie CAD bazujące na DWG. Dostępne jest nie tylko dla Windowsa, ale także dla Linuxa, Maca czy OS X. Ponadto można obsługiwać je za pomocą tabletu lub smartfona. Co istotne, jest już dostępne w polskiej wersji językowej.


Ares Commander - nowość na polskim rynku CAD
To rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jego użytkownicy mogą korzystać z ponad 150 funkcji ułatwiających przeglądanie i edycję plików. Pozwala między innymi na łatwe wpisywanie i zarządzanie współrzędnymi, kątami oraz odległościami, a także skalowanie opisów i komentarzy czy wpisywanie tekstu po łuku. Dzięki temu, że Ares Touch (mobilna wersja programu) płynnie działa na urządzeniach z systemem Android, a poprawki w rysunkach można wykonywać również poza biurem.

Kupując jedną roczną licencję Ares Commander jedna osoba możne korzystać z oprogrowania nie tylko z poziomu komputera, na którym jest ono zainstalowane, ale także innych urządzeń PC. Otrzymuje też roczną licencję na Ares Touch – aplikację umożliwiającą korzystanie z oprogramowania z poziomu urządzeń mobilnych z systemem Android. To bardzo wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę. Innym rozwiązaniem jest licencja wieczysta lub w wersji Flex (sieciowej). Wraz z zakupem produktu użytkownik może liczyć na pełne wsparcie techniczne oraz darmowe aktualizacje.

Wraz z oprogramowaniem użytkownik otrzymuje narządzie do wstawiana georefernecyjnych obrazów rastrowych, które znacznie ułatwia pracę. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne wczytywanie dowolnej liczby plików rastrowych, które automatycznie umieszczane są w odpowiednich współrzędnych w obrębie tworzonego rysunku. Aplikacja obsługuje formaty tif + tfw oraz jpg + jgw.


Na stronie internetowej www.arescommander.pl dostępna jest w pełni darmowa, testowa wersja oprogramowania.


Źródło: 3D Designers


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Super super program w przystępnej cenie :) testowałem

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt