Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-11| GIS, Software

Hexagon ułatwia dostęp do Smart M.Apps

M.App Enterprise – to nowy produkt firmy Hexagon Geospatial, który ma ułatwić dużym podmiotom korzystanie ze specjalistycznych aplikacji Smart M.Apps.


Hexagon ułatwia dostęp do Smart M.Apps

Smart M.Apps to lekkie i łatwe w obsłudze aplikacje, która za pomocą narzędzi geoprzestrzennych Hexagonu pozwalają rozwiązywać konkretne problemy biznesowe. W publicznym repozytorium tego producenta są już 44 programy Smart M.Apps, które umożliwiają np. obliczanie zawartości chlorofilu w roślinach, badanie przestępczości czy przetwarzanie zdjęć z bezzałogowych maszyn latających.

Dzięki M.App Enterprise firma lub instytucja może tworzyć własne Smart M.Apps i udostępniać je poprzez swoją prywatną sieć. – Rozwiązanie umożliwia elastyczne wdrażanie produktów Smart M.Apps, tak aby były dostosowane do indywidualnych potrzeb organizacji, które niekoniecznie chcą powszechnie upubliczniać tego typu narzędzia – wyjaśnia prezes Hexagon Geospatial Mladen Stojic.

Źródło: Hexagon Geospatial


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS