wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-04| Geodezja, GIS, Software

Autodesk wprowadza kolekcje branżowe

1 sierpnia firma Autodesk wprowadziła na rynek Kolekcje Branżowe – pełne zestawy oprogramowania dla poszczególnych branż.


Autodesk wprowadza kolekcje branżowe

Dzięki nim użytkownicy zyskali dostęp do wiodących rozwiązań i usług chmurowych jednocześnie. W ramach tej strategii przygotowano trzy kolekcje, tj. z zakresu: • architektury, inżynierii i budownictwa; • projektowania produktów; • mediów i rozrywki. Geodetów najbardziej zainteresuje ta pierwsza, w skład której wchodzą m.in. programy AutoCAD, AutoCAD Map 3D czy ReCap 360. Koszt rocznego pakietu dla jednego użytkownika to 2930 euro netto.

„Każda kolekcja zawiera najlepsze oprogramowania do prac wykonywanych w danej branży – to idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk. Klienci, którzy zakupią kolekcje branżowe, mogą pobrać i zainstalować cały pakiet bądź wybrać produkty najbardziej przydatne do realizacji konkretnego projektu. Ponadto subskrypcja umożliwia dostęp do wcześniejszych wersji programów wchodzących w skład danego pakietu” – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk.

Tak jak w przypadku wszystkich innych usług, subskrypcje kolekcji branżowych obejmują internetowy dostęp do zasobów pomocy technicznej Autodesk. Kolekcje branżowe zapewniają także bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania, dodatkowe usługi w chmurze oraz narzędzia administracyjne. Jeżeli chodzi o okresy licencjonowania, są one elastyczne i dostosowane do potrzeb użytkownika (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Do licencji będą mieli dostęp zarówno użytkownicy indywidualni, jak i użytkownicy korzystających wspólnie z rozwiązań Autodesk.

Jednocześnie 31 lipca Autodesk zakończył sprzedaż nowych subskrypcji Design i Creation Suite. Klienci aktualnie posiadający subskrypcje tych pakietów bądź indywidualnego produktu Autodesk mają możliwość przejścia na subskrybowanie Kolekcji Branżowych. W ocenie producenta nowy model oznacza większą elastyczność, a także uproszczenie subskrybowania oraz zarządzania oprogramowaniem.

Źródło: Autodesk, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS