Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-04| Geodezja, GIS, Software

Autodesk wprowadza kolekcje branżowe

1 sierpnia firma Autodesk wprowadziła na rynek Kolekcje Branżowe – pełne zestawy oprogramowania dla poszczególnych branż.


Autodesk wprowadza kolekcje branżowe

Dzięki nim użytkownicy zyskali dostęp do wiodących rozwiązań i usług chmurowych jednocześnie. W ramach tej strategii przygotowano trzy kolekcje, tj. z zakresu: • architektury, inżynierii i budownictwa; • projektowania produktów; • mediów i rozrywki. Geodetów najbardziej zainteresuje ta pierwsza, w skład której wchodzą m.in. programy AutoCAD, AutoCAD Map 3D czy ReCap 360. Koszt rocznego pakietu dla jednego użytkownika to 2930 euro netto.

„Każda kolekcja zawiera najlepsze oprogramowania do prac wykonywanych w danej branży – to idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk. Klienci, którzy zakupią kolekcje branżowe, mogą pobrać i zainstalować cały pakiet bądź wybrać produkty najbardziej przydatne do realizacji konkretnego projektu. Ponadto subskrypcja umożliwia dostęp do wcześniejszych wersji programów wchodzących w skład danego pakietu” – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk.

Tak jak w przypadku wszystkich innych usług, subskrypcje kolekcji branżowych obejmują internetowy dostęp do zasobów pomocy technicznej Autodesk. Kolekcje branżowe zapewniają także bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania, dodatkowe usługi w chmurze oraz narzędzia administracyjne. Jeżeli chodzi o okresy licencjonowania, są one elastyczne i dostosowane do potrzeb użytkownika (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Do licencji będą mieli dostęp zarówno użytkownicy indywidualni, jak i użytkownicy korzystających wspólnie z rozwiązań Autodesk.

Jednocześnie 31 lipca Autodesk zakończył sprzedaż nowych subskrypcji Design i Creation Suite. Klienci aktualnie posiadający subskrypcje tych pakietów bądź indywidualnego produktu Autodesk mają możliwość przejścia na subskrybowanie Kolekcji Branżowych. W ocenie producenta nowy model oznacza większą elastyczność, a także uproszczenie subskrybowania oraz zarządzania oprogramowaniem.

Źródło: Autodesk, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS